AA Gent doet het bijzonder slecht. Dat is volgens manager Michel Louwagie te wijten aan ex-trainer Victor Fernandez. Die had volgens de sterke man bij AA Gent veel invloed op de
transfers en hij trainde te weinig.
Fernandez reageerde in
Het Laatste Nieuws verbolgen. "Dat ik veel invloed had, is niet waar. De club vertelde mij dat er een topper als sportief directeur zou komen, dat is er niet van gekomen. Bovendien is elke speler op goedkeuring van Louwagie gekomen. Als hij een speler niet wil, dan komt die ook niet."
Geen Mitrovic
Hij noemt ook namen. "Vicente (ex-Valencia) en Barkero (ex-Levante) waren er daar twee van. Zelfs Benito Raman is op zijn uitdrukkelijke vraag opnieuw uitgeleend. Diogo en Gonzeles Pires zijn gekomen op mijn vraag. Die laatste omdat ik eerste Stefan Mitrovic van KV Kortrijk wilde. Louwagie was niet overtuigd van hem. Hij speelt nu bij Benfica."
"De verwijdering van Elimane Coulibaly en Rémi Mareval was mijn beslissing, met goedkeuring van het bestuur, om redenen waarover het beter is om te zwijgen. Ik wil de voorzitter wel bedanken om wel publiekelijk respect te tonen", aldus een zeer misnoegde Fernandez.
LEES OOK:
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep