'Verrassende wending bij Antwerp: sterkhouder blijft'

door
'Verrassende wending bij Antwerp: sterkhouder blijft'

Het waren tot op heden nog geen leuke weken voor de fans van Royal Antwerp FC. Ze zagen vooral bekende namen vertrekken en aan ingaande zijde was het nog niet indrukwekkend wat ze te zien kregen. Er is nu echter héél goed nieuws voor de Great Old.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

Antwerp kent moeilijke mercato

Antwerp zag met jongens als Toby Alderweireld en Tjaronn Chery twee smaakmakers de club verlaten. De ene stopte, de andere trok voor 500.000 euro naar NEC. Daarnaast trokken ervaren pionnen als Jelle Bataille en Denis Odoi de deur achter zich dicht op de Bosuil.

Antwerp haalde met Daam Foulon en Geoffry Hairemans twee Belgische aanwinsten, vooral die laatste zorgde voor veel sentiment. Alleen is het afwachten wat de sportieve meerwaarde nog is, want Antwerp zou in principe de strijd moeten aangaan met de Belgische top.

Janssen blijft aan boord

Marc Overmars heeft amper geld en moet daarom héél hard zoeken. Spelers uit Japan, Oezbekistan, Ecuador... Het is zoeken naar een naald in een hooiberg. Antwerp kan geen gevestigde waarden meer halen. 

De club zou in principe ook dolgraag afwillen van Vincent Janssen. Niet omwille van zijn prestaties, maar vanwege zijn enorme loon. De Nederlander is echter dolgelukkig in Antwerpen en bij de club beseffen ze dat hij o zo belangrijk is voor de ploeg. Janssen blijft dus nog een jaar volgens HLN.

Héél RAFC haalt dus opgelucht adem. Toch nog een grote ster bij 'den Antwerp'. Janssen is een van de beste transfers geweest die de club de afgelopen jaren deed. Met 51 goals en 20 assists in 133 matchen is hij elke euro tot nu toe waard geweest.

Geweldige zaak voor Antwerp?

Meest recent

'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

4
4
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

142
142
'Doorbraak bij Club Brugge: bestuur gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

289
289
'Overmars draait overuren: toptargets Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

187
187
Witte rook: Anderlecht en Union sluiten opmerkelijke deal

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

345
345
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

1550
1550
Goudhaantje Cercle rebelleert: "Hij wil vertrekken"

Cercle Brugge hoopt straks een rustig seizoen te beleven, nadat het in de voorbije jaargang maar net ...

160
160
‘PSV lijkt afscheid te nemen: vervanger al gevonden’

Johan Bakayoko pakte vorig seizoen een tweede titel op rij met PSV, maar zijn aandeel daarin was ...

50
50
Westerlo sluit opnieuw deal met buitenlandse topclub

Westerlo haalde met Issame Charaï deze zomer al een nieuwe trainer om volgend seizoen beter te ...

67
67
'Chelsea hakt knoop over Penders definitief door'

Voor Mike Penders was het seizoen 2024/25 dat van de grote doorbraak. De jonge doelman veroverde een ...

145
145
Arsenal doet straf koopje met derde zomeraanwinst

Arsenal bleef vorig seizoen opnieuw achter met lege handen. Het werd voor de titel in de Premier ...

44
44
'Antwerp-stunt met ex-speler van Man City'

Antwerp greep vorig seizoen op dramatische wijze naast een Europees ticket, nadat het in de barrages ...

403
403
Weer pijnlijk vertrek: Genk-talent kiest voor Lommel

Bij KRC Genk blijven ze hard inzetten op de jeugd, met vorig seizoen nog de grote doorbraak van Mike ...

95
95
Cercle pakt alweer uit met Frans jeugdinternational

De werkwijze van Cercle Brugge is de laatste jaren duidelijk: veelal jonge buitenlanders goedkoop ...

76
76
'Standard slikt stevige domper, 2 spelers op vertrekken'

Net als vele andere eersteklassers stoomt ook Standard zich momenteel op stage klaar voor het nieuwe ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Club moet stevig dokken, knaltransfer Osimhen'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

449
449
Wils gooit roer om bij Antwerp: volledig elftal aan talenten

Stef Wils werd aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC en de T1 is van plan om ...

533
533
Onana en Doku gaan viraal: Rode Duivels met grote projecten

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

39
39
‘Xabi Alonso grijpt drastisch in, Real dumpt sterspeler’

Xabi Alonso is de vervanger van succescoach Carlo Ancelotti bij Real Madrid. De Spanjaard heeft een ...

389
389
Nieuwkomer bezorgt Anderlecht meteen ferme uppercut

RSC Anderlecht haalde Cedric Hatenboer al in januari binnen, maar de Nederlander bleef nog een ...

1009
1009
'AC Milan reageert na uitspraken Club over Jashari'

De voorbije dagen deed de mogelijke transfer van Ardon Jashari heel wat stof opwaaien. De Zwitser ...

1418
1418
'De Mil zit met stevig transferdilemma bij Charleroi'

Een tijdlang leek het erop dat Rik De Mil deze zomer zou kunnen gaan vertrekken bij Charleroi, want ...

60
60
'Union kent geen genade: einde verhaal voor oudgediende'

Union staat komend seizoen alweer voor een enorme uitdaging, want na het veroveren van de landstitel ...

197
197
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Al jaren geldt Julien Duranville als één van de grootste talenten van het Belgische ...

148
148
'Definitieve beslissing over terugkeer Witsel bij Standard'

Standard lijkt deze zomer een nieuw elan gekregen te hebben. Zowel in de bestuurskamer als in de ...

839
839

Meer sportnieuws