‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

door
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief directeur Olivier Renard druk in de weer. De teller staat nu al op vijf aanwinsten en met Ilay Camara (Standard) lijkt er snel een nieuwe speler op komst.

Aan uitgaande zijde bleef het tot dusver dan weer vrij stil. Huurlingen Dendoncker, Adyrelson en Edozie keerden terug naar hun moederclubs, Jan Vertonghen stopte en Louis Patris werd na zijn uitleenbeurt definitief overgenomen door STVV. Verder bewoog er tot dusver nog niets.

LEES OOK: Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

Anderlecht kan cashen op Angulo

Nochtans werden heel wat andere spelers al gelinkt aan een transfer deze zomer. Daarbij werd vooral gekeken naar de jeugdproducten die hun laatste contractjaar ingaan, zoals Mario Stroeykens, Yari Verschaeren en Théo Leoni. Alleen blijft het vooralsnog vrij stil rond hen.

De eerste grote uitgaande transfer van Paars-Wit zou daardoor weleens een verrassende kunnen worden. Rond Nilson Angulo blijft het immers wel van de geruchten gonzen. De flankaanvaller veroverde na de aanstelling van Besnik Hasi in de play-offs een basisplaats.

Twee clubs strijden om Angulo

Echt bepalend kon hij zich sindsdien nog niet tonen, maar zijn prestaties waren wel voldoende om de aandacht van verschillende buitenlandse clubs te lonken. DSports stelt dat er vanuit Italië al geïnformeerd werd naar Angulo, maar dat vooral in Spanje de interesse concreet is.

Daar lijkt zich een tweestrijd te ontspinnen, want vooral Sevilla en Villarreal zouden concreet in de markt zijn voor Angulo. Al is er van een eventueel akkoord met de speler of met Anderlecht nog lang geen sprake. Met nog twee jaar contract en een geschatte waarde van 2 miljoen euro zou hij Paars-Wit wel de nodige miljoenen kunnen opleveren.

Moet Anderlecht meewerken aan een transfer?

Meest recent

De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

9
9
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

44
44
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

38
38
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

195
195
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

164
164
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

81
81
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

59
59
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

62
62
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

37
37
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

139
139
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

88
88
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

64
64
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

277
277
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

396
396
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

92
92
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

143
143
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

164
164
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

101
101
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

145
145
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

232
232
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

151
151
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

741
741
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

588
588
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

178
178
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

181
181

Meer sportnieuws