'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

door
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon Jashari weldra van Club Brugge naar AC Milan zal verhuizen. Dinsdag stond er een nieuwe onderhandelingsronde op het programma, waarin beide partijen schijnbaar naar mekaar toegroeiden.

De afgelopen dagen geraakte al bekend dat de 22-jarige Zwitser zelf graag wil ingaan op de lokroep uit San Siro, waar hij een kinderdroom kan verwezenlijken. Daarom stuurde Jashari de overige gegadigden dan ook reeds stuk voor stuk wandelen, waarmee hij Blauw-Zwart toch enigszins in een lastig parket manoeuvreerde.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Milan verhoogt bod

Ondanks die ongunstige onderhandelingspositie, en een aanbod van 35 miljoen inclusief bonussen, houden Dévy Rigaux en co. evenwel voet bij stuk. Zij willen de Speler van het Seizoen enkel laten gaan indien hij het Brugse transferrecord van ongeveer 37,5 miljoen aan diggelen slaat. Een voorstel dat nog niet op tafel kwam.

Voorlopig althans, want nu zouden de Rossoneri toch bereid zijn om iets dieper in de buidel te tasten. Volgens een aantal Italiaanse transfergoeroe's liet sportief directeur Igli Tare intussen weten dat hij bereid is om 37 miljoen te betalen voor Jashari, die in Milaan een middenveld moet vormen met Luca Modric en Samuele Ricci.

Club verliest Jashari

Club zou zo'n 35 miljoen meteen ontvangen, waarmee de eisen in Jan Breydel dus steeds meer benaderd worden. Tare zou er dan ook naar streven om de deal binnen de week af te ronden. Net zoals de viervoudig international zelf, die volgens La Dernière Heure stilaan ongeduldig wordt om zijn kinderdroom te verwezenlijken.

Eenzelfde geluid valt tevens bij Le Soir te rapen. Afwachten dus of we Jashari nog terugzien in Westkapelle, waar hij net zoals de eveneens gegeerde Joel Ordonez en Raphael Onyedika volgens Het Laatste Nieuws later deze week arriveert na een welverdiende vakantie. Tenzij zijn transfer tegen dan al beklonken is natuurlijk.

Denkt u dat Club dit bod zal aanvaarden?

Meest recent

Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

0
0
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

18
18
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

98
98
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

159
159
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

160
160
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

38
38
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

109
109
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

437
437
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

277
277
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

184
184
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

306
306
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

337
337
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

100
100
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

305
305
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

240
240
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

218
218
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

253
253
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

225
225
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

390
390
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

334
334
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

64
64

Meer sportnieuws