Club Brugge vreest herhaling De Ketelaere-drama

door
Club Brugge vreest herhaling De Ketelaere-drama

AC Milan trekt nadrukkelijk aan de mouw van Ardon Jashari. Blauw-Zwart wil echter de jackpot en een eerste bod werd al resoluut afgewezen. Club Brugge deed in het verleden al zaken met AC Milan. Charles De Ketelaere trok naar in 2022 voor een recordbedrag naar de Italiaanse modestad.

Maar dat gebeurde niet zonder slag of stoot. Na snoeiharde onderhandelingen maakte Club Brugge een recorddeal van 37,5 miljoen euro bekend. Volgens La Dernière Heure stevent Blauw-Zwart op eenzelfde scenario af met Jashari. AC Milan is alvast bereid niet zomaar op te geven.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

AC Milan duwt door

AC Milan is naarstig op zoek naar een nieuwe centrale middenvelder na het vertrek van Tijjani Reijnders. De Italianen hebben alvast miljoenen te spenderen, maar het wil toch niet té veel betalen. Uiteindelijk werd De Ketelaere ook géén succes in Milaan. De aanvaller trok na een uitleenbeurt definitief naar Atalanta voor 23,2 miljoen euro.

De club maakte aldus een flink verlies en zal nu de onderhandelingen dus slimmer willen aanpakken. AC Milan zou alvast een tweede bod voorbereiden van 30 miljoen euro plus bonussen. Club Brugge wil echter het record van De Ketelaere verbreken en mikt op minstens 40 miljoen euro. Zullen de Italianen weer ver willen gaan?

Slepende gesprekken 

Een eerste bod van 25 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen werd meteen naar de vuilbak verwezen. Een logische beslissing van Club Brugge. Blauw-Zwart hoeft namelijk niet verkopen. Jashari heeft nog een contract tot 2029 met een marktwaarde van 32 miljoen euro. De 22-jarige Zwitserse middenvelder kende een topseizoen bij Club Brugge.

Ook in de Champions League maakte Jashari indruk en de clubs staan in de rij voor de Zwitserse international. PSG, Manchester City, Manchester United, Borussia Dortmund, allemaal passeerden ze al de revue. Het is echter AC Milan dat het concreetst is. Club Brugge legde in de zomer van 2024 overigens ‘slechts’ 6 miljoen euro op tafel voor Jashari.

Denk jij dat Jashari deze zomer naar AC Milan zal verkassen?

Meest recent

Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

17
17
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

37
37
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

30
30
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

220
220
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

108
108
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

44
44
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

144
144
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

34
34
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

272
272
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

236
236
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

30
30
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

303
303
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

209
209
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

263
263
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

205
205
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

229
229
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

952
952
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

184
184
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

785
785
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

555
555
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

523
523
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

267
267
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

345
345
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

716
716
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

863
863

Meer sportnieuws