'Anderlecht baalt: nieuwe spits niet door medische keuring'

door
'Anderlecht baalt: nieuwe spits niet door medische keuring'

RSC Anderlecht lijkt vooral in Frankrijk rond te speuren voor jong geweld. Het is duidelijk dat Olivier Renard zijn ‘contacten’ aanspreekt bij bepaalde clubs. Eén speler was ei zo na van RSCA, maar de deal is afgeketst.

LEES OOK: Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

RSCA speurt weer rond bij Marseille

Olivier Renard heeft duidelijk een netwerk in Frankrijk. Hij ging er al shoppen bij Olympique Lyon en Olympique Marseille, zo werden Adryelson en Enzo Sternal daar in januari weggehaald. Die eerste was geen meerwaarde, de tweede kwam er via een vreemde constructie en viel al uit met een zware blessure.

Paars-Wit blijft gelinkt worden aan spelers van Lyon en Marseille. Zo zou RSCA een verdediger van Lyon, die daar geen toekomst meer heeft, willen aantrekken voor RSCA Futures. Nochtans hebben ze daar geen tekort aan bij de beloften.

Er is nu ook het nieuws dat Anderlecht bijna een spits had weggehaald bij Marseille. De 17-jarige Zweedse aanvaller Ugo Lamare El Kadmiri was bijna op Neerpede. Hij is einde contract en legde medische testen af, maar door een rugblessure kwam hij niet door de keuring. 

Wat met Goto?

Bij Anderlecht lijken ze dus een nieuwe spits te zoeken voor RSCA Futures. Robbie Ure vertrok naar Zweden, waar hij het zeer goed doet, en daarachter staan zeer jonge jongens. Gassimou Sylla liet vorig jaar al flitsen van zijn enorme talent zien, maar ook Terry Van de Ven is een van de spelers die daar op de deur klopt.

Keisuke Goto deed het vorig jaar zeer goed en scoorde zelfs al een aantal keren bij de eerste ploeg van Anderlecht. De toekomst van de Japanner is echter onzeker. Hij werd aangekocht, maar momenteel lopen er naast hem ook nog Kasper Dolberg, Luis Vazquez en Mihajlo Cvetkovic rond. Gaat Goto daardoor nog vertrekken?

Zal hij later wel naar RSCA verkassen?

Meest recent

'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

4
4
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

86
86
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

117
117
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

115
115
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

346
346
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

77
77
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

390
390
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

424
424
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

269
269
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

149
149
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

54
54
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

158
158
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

66
66
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

80
80
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

221
221
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

651
651
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

108
108
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

187
187
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

277
277
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

247
247
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

140
140
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

42
42
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

119
119
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

89
89
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

41
41

Meer sportnieuws