'Toptransfer KRC Genk plots aan zijden draadje'

596
'Toptransfer KRC Genk plots aan zijden draadje'

KRC Genk speurt momenteel de markt af op zoek naar versterking. Zo wordt een vervanger gezocht voor de vertrekkende Christopher Bonsu Baah én een opvolger voor Tolu Arokodare. Maar voor een toptarget op die laatste positie zullen de Limburgers zich moeten reppen. 

De Limburgers willen komend seizoen voortbouwen op de funderingen die in de voorbije jaargang werden gelegd. De bedoeling is dus om de selectie intact te houden. Al worden er bepaalde uitzonderingen gemaakt. Het Saudische miljoenenbod op Bonsu Baah bijvoorbeeld, kon uiteraard niet geweigerd worden.

Daarnaast is de kans groot dat Arokodare deze zomer zal vertrekken. De Nigeriaanse spits heeft een uitstekend seizoen achter de rug onder de vleugels van coach Thorsten Fink en kroonde zich zelfs tot mede-topschutter in de Jupiler Pro League. Ook ging de aanvaller met de Ebbenhouten Schoen aan de haal.

LEES OOK: Ex-Genk spits zorgt voor euforie en grote woede in Nederland

Oh als nieuwe eerste spits

Het heeft er echter alle schijn van dat Arokodare deze zomer vertrekt. Daarover werden ook bepaalde afspraken gemaakt met de clubleiding. "Ik schat de kans op een mogelijk vertrek van onze topschutter in op 99 procent", verklaarde Head of Football Dimitri De Condé nog vlak na het voorbije seizoen.

Momenteel is het dus uitkijken waar de Ebbenhouten Schoen zal belanden. Ondertussen werkt Genk echter al aan een opvolgingsplan. De Limburgers hebben de bedoeling om Hyeon-gyu Oh door te schuiven als eerste spits. Daarnaast willen ze een doublure voor de Zuid-Koreaan aantrekken, iemand met een gelijkaardig profiel als Arokodare.

Amerikaans toptarget

Eén van de targets die voldoet aan die beschrijving is Patrick Agyemang. De 24-jarige Amerikaan speelt momenteel in eigen land bij Charlotte City. MLS-specialist Tom Bogert bevestigt bij GiveMeSport dat Genk één van de ploegen is die aan zijn mouw trekken. Maar Racing dreigt de duimen te moeten leggen. Zo weet transferexpert dat Derby County momenteel de forcing voert. De Engelse tweedeklasser startte de onderhandelingen al op en kreeg naar verluidt zelfs al groen licht van Agyemang zelf. Genk zal zich dus moeten reppen als het de deal alsnog naar zich wil toe trekken.

Genk gaat volgend seizoen een nog sterkere selectie hebben ...

Meest recent

Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

23
23
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

147
147
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

123
123
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

41
41
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

296
296
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

278
278
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

150
150
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

117
117
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

108
108
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

182
182
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

181
181
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1552
1552
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

369
369
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

296
296
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

314
314
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

90
90
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

223
223
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

243
243
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

135
135

Meer sportnieuws