‘Man Utd geeft niet op na bod, voorkeur Jashari bekend’

door
‘Man Utd geeft niet op na bod, voorkeur Jashari bekend’

Ardon Jashari is hot op de zomermercato. Verschillende grootmachten werden al nadrukkelijk genoemd en nu bracht AC Milan al een eerste officieel bod uit. Het Laatste Nieuws meldt echter dat ook Manchester United niet wil opgeven. Een heuse transferstrijd is op komst.

Jashari kende een geweldig seizoen bij Club Brugge. Vooral in de Champions League gooide de Zwitserse international hoge ogen. Eerder werden PSG en Man City genoemd, maar nu zouden AC Milan, Borussia Dortmund én Man Utd nog in de markt zijn.

Miljoenenbod vuilbak in?

Naar verluidt heeft AC Milan al een bod van 25 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen op tafel gelegd. Club Brugge mikt echter op een recordsom van 40 miljoen euro of meer. Blauw-Zwart wil dan ook pas onderhandelen wanneer een aanbieding in de buurt van dat bedrag komt.

De kans is dus groot dat het eerste bod van AC Milan meteen de vuilbak zal in verdwijnen. Er liggen echter nog kapers op de kust. ‘Wie nog concrete belangstelling toont en zelfs verder wil gaan dan AC Milan op dit moment is het Engelse Manchester United’, klinkt het.

Voorkeur Jashari bekend

Club Brugge zit in de ideale onderhandelingspositie en een uitgaande transfer is géén must. Enkel voor de jackpot is Blauw-Zwart bereid te luisteren. ‘De speler zelf staat open voor een toptransfer, maar die zal er alleen komen in ruil voor het juiste bedrag. Een som waar het geïnteresseerde Borussia Dortmund eerder op afhaakte.’

En dat is vooral slecht nieuws voor Jashari zelf want naar verluidt gaat de voorkeur van de Zwitser eerder uit naar Dortmund dan naar AC Milan. Eerder wimpelde hij ook al een aanbieding van Fulham af. Manchester United lijkt ook geen aanlokkelijke situatie door het snertseizoen van The Mancunians en het mislopen van Europees voetbal.

Welke club zou het beste zijn voor Ardon Jashari?

Meest recent

‘Ulderink heeft na Antwerp absolute droomjob beet’

Andries Ulderink nam na Jonas De Roeck het roer over bij Royal Antwerp FC. De Nederlander was eerder ...

27
27
De Bruyne zei nee tegen deze grootmachten

Kevin De Bruyne nam aan het einde van vorig seizoen afscheid van Manchester City. Zijn contract in ...

55
55
Transferrecord aan diggelen? Meteen vervanger Bonsu Baah

KRC Genk staat op het punt een erg knappe deal te verwezenlijken. Christopher Bonsu Baah is op weg ...

328
328
Patro Eisden heeft weer beet en haalt volgende aanwinst

Patro Eisden is een van de meest actieve clubs op de transfermarkt in de Challenger Pro League. De ...

31
31
KV Mechelen laat sterkhouder naar Champions League-club gaan

Bij KV Mechelen dreigen er de nodige spelers de club te gaan verlaten. De Maneblussers willen wat ...

142
142
Antwerp maakt komst van nieuwe pion officieel

Royal Antwerp FC is volop bezig met de selectie voor volgend seizoen klaar te krijgen. Stef Wils zal ...

200
200
‘Standard stoomt door: Wilmots wil ‘Prestige’-transfer’

Marc Wilmots is van plan om ferm gas te geven tijdens de zomermercato. Er werden al vijf aanwinsten ...

139
139
‘KV Mechelen ziet geen uitweg: bizarre exit sterkhouder’

KV Mechelen kende een wisselvallig seizoen en kijkt uit naar komend seizoen. Malinwa moet echter nog ...

174
174
‘Overmars zet vol in op stunt: JPL-smaakmaker vordert'

Royal Antwerp FC zal verschillende spelers zien vertrekken deze zomer, maar Marc Overmars wil zelf ...

281
281
'Verrassing van formaat: Neymar kiest volgende club'

Neymar was één van de beste voetballers ter wereld bij onder meer FC Barcelona en PSG, ...

57
57
‘Club Brugge jubelt: Noa Lang op weg naar knaltransfer’

Noa Lang maakte in het verleden het mooie weer bij Club Brugge, maar afgelopen seizoen maakte de ...

802
802
Bom op Bosuil: Odoi verbreekt contract bij Antwerp

Royal Antwerp FC komt met een bommetje naar buiten. Denis Odoi en The Great Old gaan plots in ...

368
368
‘Details monsterdeal Bonsu Baah: KRC Genk vangt nóg meer’

Plots werd Bonsu Baah in verband gebracht met een transfer naar Saudi-Arabië en niet veel later ...

338
338
‘Wilmots flikt het: straffe Standard-transfer nakend'

Standard Luik gaat hard deze zomermercato. De Rouches zijn eindelijk verlost van de kettingen van ...

306
306
Club Brugge doet zaken met Spaanse club: "Mooie stap"

De transfer van Ferran Jutgla hing al een tijdje in de lucht, maar Club Brugge heeft het vertrek van ...

412
412
Groot probleem Rode Duivels: Lukaku hint naar afscheid

Romelu Lukaku gaf een openhartig interview aan RTL Sports. De aanvaller van Napoli liet zich onder ...

124
124
‘Mbangula staat voor toptransfer, Juventus vindt akkoord’

Samuel Mbangula kende vorig seizoen een droomstart bij Juventus. De 21-jarige buitenspeler startte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenen Anderlecht en Club, Genk pakt uit’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

605
605
‘KV Kortrijk verrast iedereen met oude Anderlecht-bekende’

KV Kortrijk zal komend seizoen in de Challenger Pro League te zien zijn, maar De Kerels hopen zo ...

243
243
‘Standard Luik op zucht van nieuwe zomerknaller'

Standard Luik zit niet stil op de zomermercato. Marc Wilmots wil de selectie van Mircea Rednic flink ...

310
310
‘Man Utd geeft niet op na bod, voorkeur Jashari bekend’

Ardon Jashari is hot op de zomermercato. Verschillende grootmachten werden al nadrukkelijk genoemd ...

738
738
'Zaakwaarnemer bevestigt Genkse droom, Romano meldt deal'

Christopher Bonsu Baah staat plots voor een erg lucratieve transfer. Eerder werd al bekend dat het ...

387
387
‘Knaltransfer Balikwisha: Antwerp verbaast met vraagprijs’

Michel-Ange Balikwisha speelt al sinds 2021 bij Royal Antwerp FC, maar de buitenspeler heeft zijn ...

577
577
Goens strikt opvallende naam uit het voetbal voor 'Het Huis'

Deze zomer zullen er herhalingen van ‘Het Huis’ op VRT te zien zijn, maar presentator ...

80
80
'Paars-witte keeperskwestie: Anderlecht beslist over Kaminski'

RSC Anderlecht werkt komend weekend zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding af. In doel zal ...

435
435

Meer sportnieuws