Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog verandering in komen. Er wordt aan de mouw getrokken van verschillende smaakmakers en de Brusselaars kennende hebben ze daar ongetwijfeld al op geanticipeerd.
Zo zal Union bijvoorbeeld mogelijk weer op zoek moeten naar offensieve versterking. Franjo Ivanovic en Promise David ontpopten zich dit seizoen tot een gevreesd duo en zijn zeer gegeerd. Vooral die eerste lijkt onhoudbaar te worden.
Union houdt spitsen in het oog
Met Mohammed Fuseini, Kevin Rodriguez en Marc Giger heeft Union wel nog verschillende andere opties achter de hand, maar toch zal technisch directeur Chris O'Loughlin ongetwijfeld enkele spitsen op zijn lijstje hebben staan. Zo viel al de naam van een oude bekende.
Zo werd Union al gelinkt aan Andras Nemeth. De 22-jarige kreeg zijn jeugdopleiding bij Genk en maakte er ook zijn debuut in het profvoetbal. Hij kwam in ons land ook nog uit voor Lommel. De voorbije seizoenen was de Hongaar in Duitsland aan de slag.
Oude bekende komt niet
Hamburg had hem in januari 2023 immers weggeplukt bij Genk en dit seizoen verhuurden ze Nemeth aan Preußsen Münster. Daar kon de aanvaller dit seizoen niet scoren, maar desondanks maakte hij wel een degelijke indruk.
Maar een terugkeer naar België zal er uiteindelijk niet komen voor Nemeth. Hij keert terug naar zijn geboorteland, want lokale bronnen melden dat hij aan de slag gaat bij Puskas Akademia. Nemeth zou er zijn contract al getekend hebben en in de komende dagen officieel voorgesteld worden.