‘Ivan Leko klopt meteen ferm op tafel bij KAA Gent’

door
‘Ivan Leko klopt meteen ferm op tafel bij KAA Gent’

Ivan Leko liet Standard Luik achter zich voor een nieuw avontuur bij KAA Gent. De Kroatische oefenmeester kon ook naar Royal Antwerp FC, maar koos voor een avontuur bij de Buffalo’s. Het Nieuwsblad legde de transferplannen van KAA Gent bloot.

Voorlopig is het nog windstil qua inkomende transfers bij KAA Gent. Een nummer 10, een linkerflank en een ervaren centrale verdediger leken prioriteit, maar de transferplannen worden mogelijk aangepast door… Leko. De Kroaat laat zijn tanden zien bij de Buffalo’s.

LEES OOK: Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Leko heeft eigen visie

Leko wil een zegje in de transfers van KAA Gent. ‘Dat het voorlopig stil blijft, komt mede door de veranderingen van de jongste weken. Ivan Leko is de nieuwe trainer en heeft natuurlijk zijn eigen idee over de kern. Met ex-CEO Michel Louwagie en adviseur Kjeld Fort nu weer op de voorgrond wat de sportieve koers betreft, ook daar een accentverschuiving te verwachten.’

KAA Gent lijkt vooral op zoek naar spelers die bekend zijn met de Jupiler Pro League én met een goede mentaliteit. Aurélien Scheidler van Dender staat op het lijstje, maar dreigt een dure vogel te worden. Ook Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk wordt genoemd. De smaakmaker van De Kerels werd in het verleden al met een resem Belgische clubs in verband gebracht. 

Ballast kwijtspelen

Nog een reden waarom het voorlopig nog stil blijft bij KAA Gent is omdat de club eerst spelers wil lozen. ‘KAA Gent wil eerst en vooral heel wat ‘ballast’ kwijt. De kern telt momenteel nog dertig spelers.’ Vooral Tsuyoshi Watanabe moet geld opleveren om het transferbudget komende zomer te kunnen verhogen. De Japanner moet zo’n 10 miljoen euro opbrengen.

Denk jij dat Ivan Leko de juiste man is voor KAA Gent?

Meest recent

'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

69
69
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

122
122
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

68
68
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

209
209
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

134
134
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

544
544
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

84
84
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

133
133
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

201
201
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

79
79
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

149
149
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

85
85
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

159
159
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

60
60
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

39
39
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

279
279
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

97
97
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

375
375
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

362
362
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

104
104
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

206
206
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

399
399
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

187
187
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

405
405
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

163
163

Meer sportnieuws