Derde Duivel naar Napoli? ‘Deal van 60 miljoen euro’

617 stemmen
Derde Duivel naar Napoli? ‘Deal van 60 miljoen euro’

Kevin De Bruyne completeerde eerder deze week zijn transfer naar Napoli en gaat weer samenspelen met Romelu Lukaku. Met Cyril Ngonge speelt er nog een Belg in Napels, maar de aanvaller lijkt andere oorden op te zoeken voor meer speeltijd te vergaren. Toch blijft Napoli de Belgische toer opgaan.

Eerder werd al bekend dat Openda komende zomer een stap hogerop wil maken. De aanvaller kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de clubs staan nog steeds in de rij voor de Rode Duivel. De Duitse club wil daarvan profiteren en plakt een prijskaartje van maar liefst 60 miljoen euro op zijn hoofd.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Zomerse knaltransfer

Journalist Ekrem Konur laat nu weten dat Napoli Openda heeft aangeduid als plan B voor Alejandro Garnacho. De Italiaanse club is op zoek naar een nieuwe aanvaller en zou de Argentijn van Man Utd graag overnemen. Toch lijkt dat geen sinecure te zijn. Openda komt vervolgens in beeld.

De Belgische aanvaller is klaar voor een stap hogerop en Napoli is niet de enige gegadigde. Ook Juventus en AC Milan hebben Openda op het lijstje staan. De voormalige speler van onder meer Standard, Club Brugge en RC Lens staat voor een zomerse knaltransfer.

Duivels sterrenensemble

Mogelijk vormt Openda met Lukaku en De Bruyne komend seizoen een Duivels sterrenensemble bij Napoli. Big Rom werd kampioen in Napels en de club wil volgend seizoen hoge ogen gooien in de Champions League. Een Belgisch supertrio bij eenzelfde club zou ook goed nieuws betekenen voor de Rode Duivels.

Zou jij Loïs Openda graag bij Napoli zien?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

39
39
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

97
97
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

34
34
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

27
27
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

129
129
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

71
71
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

85
85
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

72
72
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

39
39
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

152
152
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

60
60
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

260
260
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

112
112
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

236
236
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

318
318
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

193
193
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

961
961
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1239
1239
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

416
416
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

195
195
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

214
214
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

65
65

Meer sportnieuws