"Hij blijft thuis!" - Charleroi duwt Antwerp in de put

door

Eerder werd al bekendgemaakt dat Rik De Mil zijn contract ging verlengen bij Sporting Charleroi en dat de oefenmeester op Mambourg zou blijven. Nu heeft Sporting Charleroi ook de daad bij het woord gevoegd met de officiële aankondiging van het verlengd verblijf van De Mil.

De oefenmeester pakte Europees voetbal met Charleroi door Antwerp in eigen huis te verslaan in de barragematch om een plekje in de Conference League. The Great Old had na het ontslag van Andries Ulderink succescoach De Mil met stip bovenaan het verlanglijstje gezet, maar kan verder zoeken.

LEES OOK: De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

De Mil blijft thuis 

De Mil heeft aldus zijn contract bij Charleroi verlengd: ‘Hij blijft thuis!’, klinkt het op het social media-kanaal van de Carolo’s. Mehdi Bayat slaat aldus zijn slag. Even vreesde de beleidsbepaler dat zijn succescoach naar Antwerp zou trekken, maar uiteindelijk azl De Mil ook volgend seizoen aan het roer staan.

Zo duwt Charleroi Antwerp al voor een tweede keer op korte tijd de put in. Op de Bosuil wonnen de Carolo's in het slot van de match de belangrijke barragematch waardoor het de voorronde van de Conference League mag spelen en nu troeft het The Great Old af in de strijd om De Mil.

Europees voetbal

De 34-jarige De Mil gaat aldus met Charleroi Europa in. Eerder was de T1 ook al de hoofdtrainer van Westerlo. De Mil begon zijn trainerscarrière in de jeugd van Club Brugge en werkte zich op tot assistent van Blauw-Zwart. Even nam hij de honneurs waar als hoofdtrainer na het ontslag van Ronny Deila.

Vervolgens kende De Mil een turbulente periode bij Westerlo, maar bij Charleroi verraste hij vriend en vijand door de Europe Play-Offs afgelopen seizoen relatief gemakkelijk als leider af te sluiten. In de barragematch tegen Antwerp trok De Mil met Charleroi aldus Europees voetbal over de streep.

Een goede keuze van Rik De Mil?

Meest recent

Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

19
19
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

72
72
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

42
42
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

89
89
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

53
53
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

441
441
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

29
29
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

240
240
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

25
25
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

74
74
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

35
35
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

79
79
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

70
70
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

50
50
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

447
447
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

118
118
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

66
66
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

234
234
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

149
149
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

63
63
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

167
167
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

18
18
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

543
543
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

165
165
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

48
48

Meer sportnieuws