'Beerschot zoekt coach bij Club Brugge & Zulte Waregem'

door
'Beerschot zoekt coach bij Club Brugge & Zulte Waregem'

Dirk Kuyt zijn aflopend contract wordt niet meer verlengd, en dus is Beerschot op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Om die vacature te vullen zoeken de Antwerpenaren hun heil dicht bij huis. Dat blijkt uit de kandidaten die momenteel naar verluidt in beeld zijn op het Kiel.

Gazet van Antwerpen maakt namelijk gewag van een driekoppige shortlist, met bovenaan Mo Messoudi. De 41-jarige ex-speler van Germinal Beerschot, die in de nadagen van zijn carrière ook nog de kleuren van Beerschot Wilrijk verdedigde, zou een reële kanshebber zijn om de job in de wacht te slepen.

LEES OOK: Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

Beerschot wil Messoudi

Niet alleen speelt zijn verleden in zijn voordeel, de huidige T2 van Zulte Waregem deed eerder ook al ervaring op als assistent bij Westerlo én wordt in het wereldje beschouwd als een talentvolle trainer. Daarom zou Messoudi, met wie er al minstens één gesprek plaatsvond, een prominente kandidaat zijn.

Of hij het ziet zitten om de promovendus te verlaten valt wel nog af te wachten, en dus houdt Beerschot nog andere ijzers in het vuur. Zo zouden ze tevens reeds hun licht hebben opgestoken bij Issame Charaï, momenteel T2 bij Rangers, en werd bij Club Brugge intussen ook geïnformeerd naar Hayk Milkon.

Charaï & Milkon plan B?

Nadat hij Michiel Jonckheere al naar KV Kortrijk zag verhuizen dreigt Nicky Hayen dus opnieuw een van zijn rechterhanden te verliezen aan een club die zopas degradeerde naar de Challenger Pro League. Al is het ook hier nog maar de vraag of Milkon wel staat te springen op het aanbod van de Mannekes.

Tenslotte is het nog volgens de krant voorlopig onduidelijk welke ambities Beerschot straks mag koesteren. Bovendien waren de werkomstandigheden voor Kuyt ondermaats. Of zijn potentiële opvolgers de garantie krijgen dat ze wél professioneel zullen kunnen functioneren valt dan ook sterk te betwijfelen.

Wie lijkt u de beste kandidaat?

Meest recent

Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

6
6
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

50
50
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

37
37
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

81
81
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

23
23
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

218
218
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

78
78
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

183
183
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

495
495
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

85
85
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

81
81
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

70
70
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

56
56
Vandenbempt verbaasd over Anderlecht-ster: “Totaal onverwacht”

RSC Anderlecht speelde bij momenten goed tegen KV Mechelen. Ze wonnen verdiend met 3-1 van KV ...

488
488
STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

122
122
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

44
44
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

111
111
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

49
49
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

319
319
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

56
56
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

62
62
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

118
118
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

38
38
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

293
293
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

222
222

Meer sportnieuws