'Adryelson verlaat Anderlecht: nieuwe club gekend'

door
'Adryelson verlaat Anderlecht: nieuwe club gekend'

De wintermercato van Olivier Renard was geen doorslaand succes. De Brusselaars kwamen er niet echt versterkt uit en de aanwinsten hadden te weinig impact. Eén van hen was Adryelson, die de club verlaat. Hij gaat weldra een volgende transfer versieren.

LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Adryelson via de achterdeur weg bij Anderlecht

Renard heeft goede contacten in Frankrijk en hij wist een 'opportuniteit' naar Brussel te halen: Adryelson. Al was Lyon vooral graag van hem af, want gewogen en veel te licht bevonden. Er waren dus al de nodige twijfels bij zijn komst.

"We zijn blij om Adryelson te mogen verwelkomen bij RSC Anderlecht. Adryelson heeft net de Braziliaanse landstitel en de Copa Libertadores gewonnen, dus hij zal ons zeker extra leiderschap en ervaring bijbrengen in het hart van de defensie", klonkt het bij Renard.

Terugkeer naar Brazilië nakend

De centrale verdediger toonde weinig. Hij speelde uiteindelijk 14 keer in actie en speelde 1.039 minuten. De verdediger was puur defensief oké, met vooral een goed kopspel en zijn snelheid was ook een troef. Alleen ging Adryelson er soms te wild in en vooral voetballend was hij te weinig voor wat de norm moet zijn bij een Belgische topclub.

De aankoopoptie van 5 miljoen euro werd uiteraard niet gelicht. De Braziliaan heeft geen toekomst meer bij Lyon en de kans is groot dat hij zal terugkeren naar Brazilië. Lokale media weten dat hij onderhandelt met Gremio. Hij speelde er eerder al voor Sport Recife en Botafogo. Adryelson is de zoveelste Braziliaan die niet kon overtuigen in Brusselse loondienst. De opportuniteit werd zo vooral een kost.

Mislukte transfer van Renard?

Meest recent

Club-fan Vanloo en Destadsbader zetten internet in brand

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

18
18
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

97
97
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

73
73
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

62
62
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

128
128
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

278
278
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

118
118
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

295
295
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

106
106
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

167
167
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

152
152
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

588
588
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

146
146
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

259
259
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

217
217
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

101
101
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

158
158
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

335
335
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

345
345
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

253
253
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

261
261

Meer sportnieuws