'Club Brugge verhoogt bod: eerste aanwinst op komst?'

door
'Club Brugge verhoogt bod: eerste aanwinst op komst?'

Club Brugge ziet straks wellicht heel wat smaakmakers vertrekken. Om hen te vervangen laten Dévy Rigaux en co. er geen gras over groeien, want de zoektocht naar versterking blijkt al volop aan de gang in Jan Breydel. Vooral op het middenveld is vers bloed geen overbodige luxe. En dus schakelt Blauw-Zwart alvast een versnelling hoger.

Raphael Onyedika zoekt nagenoeg zeker andere oorden op, terwijl ook Ardon Jashari alsmaar feller aan zijn mouw getrokken wordt. Bovendien mag Casper Nielsen dan weer beschikken. Een of meerdere nieuwe partners voor Hans Vanaken vormen dus de prioriteit bij uitstek in Westkapelle, waar één naam met stip bovenaan de verlanglijst prijkt.

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Club wil Reis

De voorbije weken geraakte namelijk bekend dat Club vergaande interesse heeft in Ludovit Reis, een 24-jarige Nederlander die zijn laatste contractjaar ingaat bij HSV. Meer nog: inmiddels zou er al sprake zijn van een persoonlijk akkoord. Naar verluidt ligt er in Brugge een vierjarige verbintenis klaar voor Reis, die zelf staat te popelen om te tekenen.

Alleen blijkt zijn huidige werkgever dwars te liggen. Na de promotie naar de Bundesliga hoopt de Duitse traditieclub om de sterkhouder langer aan boord te houden. De bedoeling is om zijn overeenkomst in Hamburg open te breken tot medio 2028. Hoewel hij zelf absoluut wil vertrekken werd een eerste bod van drie miljoen daarom reeds geweigerd.

HSV ligt dwars

"Ja, Ludo benaderde ons met het verzoek. Maar hij is een van onze topspelers. We willen hem graag langer vastleggen", vertelt sportief directeur Stefan Kuntz aan Kicker dat hij bereid is om te vechten voor Reis. Geen loze woorden, want volgens lokale media veegde hij ondertussen ook een verhoogd bod van 5,5 miljoen inclusief bonussen van tafel.

Naar verluidt mikt Hamburg op een zevental miljoen, al blijft de steunpilaar in het ideale scenario gewoon op post. Nochtans werd met Nicolai Remberg zopas wel een potentiële opvolger weggeplukt bij Holstein Kiel. Voorlopig wil HSV zich nog steeds niet gewonnen geven, maar wie weet komt er binnenkort dus alsnog schot in de zaak. Wordt vervolgd.

Denkt u dat de deal snel beklonken zal geraken?

Meest recent

Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

0
0
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

18
18
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

98
98
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

159
159
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

160
160
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

38
38
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

109
109
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

437
437
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

277
277
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

184
184
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

306
306
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

337
337
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

100
100
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

305
305
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

240
240
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

218
218
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

253
253
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

225
225
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

390
390
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

334
334
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

64
64

Meer sportnieuws