'Bayern bibbert: sensationele wending in Wirtz-saga'

door
'Bayern bibbert: sensationele wending in Wirtz-saga'

De duurste transfer van komende zomer zou weleens die van Florian Wirtz kunnen gaan worden. Het goudhaantje lijkt open te staan voor een vertrek bij Bayer Leverkusen en verschillende grootmachten trekken aan zijn mouw. Zijn dossier kent echter de ene na de andere wending.

Zo was Manchester City lange tijd één van de topkandidaten om de jonge Duitser binnen te halen. Ze zagen in Wirtz de ideale opvolger voor Kevin De Bruyne, maar enkele dagen geleden raakte bekend dat ze afhaken. Ze vinden Wirtz te duur.

Bayern bibbert door ontwikkelingen rond Wirtz

Daardoor blijven op dit moment nog twee gegadigden over: Bayern München en Liverpool. De Duitse kampioen leek de beste papieren te hebben, maar volgens Bayern-watcher Christian Falk beginnen ze alsmaar meer te bibberen.

Ze dachten immers het jawoord van de familie-Wirtz op zak te hebben, maar nu heerst er twijfel doordat Liverpool zich recent manifesteerde. De 21-jarige en zijn entourage spelen ook open kaart over de gesprekken die ze met beide clubs hebben.

Opening voor Liverpool

Waar er vooral een opening lijkt te liggen voor Liverpool, is in de onderhandelingen met Leverkusen. Dat eist een transfersom van maar liefst 150 miljoen euro. Dat bedrag weigert Bayern categoriek te betalen.

De Reds zouden dus in polepositie kunnen komen door over het bod van Bayern te gaan. Lange tijd was de verwachting dat Liverpool dergelijke transfersommen niet zou neerleggen, maar een jaar of twee geleden deden ze toch ook een bod van negen cijfers op Moises Caicedo.

JOUW MENING TELT:
Voor wie zal Wirtz uiteindelijk tekenen?

Meest recent

'Kompany wil bekend gezicht uit JPL: 44 miljoen euro'

Nu het seizoen in de Bundesliga erop zit en het WK voor clubteams pas binnen enkele weken van start ...

9
9
Fink speelt open kaart over transfertargets KRC Genk

KRC Genk begon in polepositie aan de play-offs, maar daarin stortte het kaartenhuisje van Thorsten ...

22
22
Hayen hakt knopen door: 3 wijzigingen bij Club Brugge?

Club Brugge hoopt zondag een geslaagd seizoen af te sluiten met een titelviering in Jan Breydel. De ...

55
55
Pocognoli reageert op geruchten over exit bij Union

Mits een zege tegen AA Gent kroont Union zich na drie mislukte pogingen straks eindelijk tot ...

38
38
Ulderink spreekt klare taal: Antwerp met B-elftal in Brugge?

Nicky Hayen kan zondag niet anders dan rekenen op AA Gent om Union van de titel te houden, maar zelf ...

126
126
AA Gent rijp voor de slachtbank: Milicevic velt verdict

Zondag valt de titelrace eindelijk in een beslissende plooi. Alleen indien Club Brugge tegen Antwerp ...

194
194
'Nu of nooit: Nilsson richting exit bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt zondag nog eens een onverhoopte landstitel toe te voegen aan het palmares. De ...

329
329
Hasi maakt balans op bij Anderlecht: "Een cijfer op 10?"

RSC Anderlecht sluit een wisselvallig seizoen zondag af op het veld van KRC Genk. Mogelijk wordt het ...

213
213
Pro League onthult genomineerden Talent of the Season

De editie 2024-2025 van de Jupiler Pro League zit er bijna op. Zondag weten we of Union of Club ...

263
263
"Zeventien jaar later huilt het voetbal nog om Sterchele"

Zowat alle voetballiefhebbers hebben nog steeds mooie herinneringen aan de betreurde François ...

106
106
Ambitieus Westerlo pakt uit met grote veranderingen

Westerlo toont ferme ambities aan de supporters en sprak eerder al over een nieuw stadion. Nu pakte ...

62
62
“Scheer je weg!” - Mulder ziedend door situatie De Bruyne

Het nakende vertrek van Kevin De Bruyne bij Manchester City zorgt nog steeds voor heel wat ophef. ...

270
270
Gewilde Leko zet Standard voor het blok: “Anders vertrek ik”

Ivan Leko kon in de Europe Play-Offs met Standard Luik niet veel klaarspelen, maar de supporters ...

335
335
Pocognoli doet ferme titeluitspraken bij Union SG

De titelstrijd gaat nog tussen Union SG en Club Brugge op de slotspeeldag van de Champions ...

115
115
Frank Raes in zak en as: “Dat doet pijn aan het hart”

‘Extra Time’ stopt ermee na 16 jaar. De 71-jarige Frank Raes was tussen 2009 en 2021 ...

130
130
KRC Genk slikt vertrek: “Naar Bayern en Liverpool”

KRC Genk neemt deels afscheid van clubicoon Guy Martens. De keeperstrainer gaat ook aan de slag bij ...

280
280
'Eerste bod op Talbi: Club Brugge reageert duidelijk'

Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen voorwaarts gezet. Dat deed het ook met zijn ...

455
455
'Strijd om David barst los: straffe club meldt zich'

Union SG maakt zich op voor een spetterend titelfeest. Om kampioen te worden moet het zondag immers ...

72
72
'Tottenham slaat toe: 24 miljoen voor Rode Duivel'

Tottenham wist woensdagavond een tegenvallend seizoen op de valreep nog wat kleur te geven. Na een ...

363
363
'Ten Hag geeft jawoord voor spraakmakende nieuwe job'

Eind oktober werd Erik ten Hag na iets meer dan twee jaar dienst op straat gezet bij Manchester ...

49
49

Meer sportnieuws