‘PSV ziet toptransfer Bakayoko door de neus geboord’

144 stemmen
‘PSV ziet toptransfer Bakayoko door de neus geboord’

Johan Bakayoko stond vorige transferzomer nog dicht bij een monstertransfer naar Saudi-Arabië, maar dit seizoen is hij bij PSV naar de achtergrond verdwenen. De Rode Duivel kon geen potten breken en moest in de tweede seizoenshelft genoegen nemen met een reserverol.

Terwijl er vorige mercato nog over een transfersom rond de 50 miljoen euro werd gesproken is dat nu niet meer het geval. De winger heeft bij PSV nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 35 miljoen euro. Het Engelse Newcastle is wel nog steeds geïnteresseerd.

LEES OOK: Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Rampseizoen

Bakayoko was vorig seizoen beslissend bij PSV, maar dit seizoen stal ex-Club Brugge-aanvaller Ivan Perisic de show. De 36-jarige Kroaat hield de Rode Duivel vaak uit de basisploeg. In de kampioenswedstrijd mocht Bakayoko zelfs niet invallen. Even werd het dribbelwonder naar Jong PSV gestuurd.

Allemaal redenen waarom Bakayoko een pak minder waard is geworden. ‘Voor Bakayoko lijkt het einde verhaal bij PSV. Zijn contract loopt aan het einde van volgend seizoen af Sportief directeur Earnie Stewart zal dus nog een transfersom voor hem willen opstrijken’, klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Door de neus

Bakayoko ziet een knaltransfer door de neus geboord. ‘In het verleden vroeg PSV nog 45 miljoen voor Bakayoko, maar tot een deal kwam het nooit. Zo’n bedrag zullen ze in Eindhoven niet meer kunnen vangen nu Bakayoko er een ontgoochelend seizoen heeft op zitten. De laatste transfergeruchten linkten de buitenspeler van PSV aan het Engelse Newcastle.’

Bakayoko werd kampioen met PSV, maar speelde aldus geen grote rol bij de formatie van Peter Bosz. Dit seizoen kwam hij in de Eredivisie tot 30 wedstrijden waarin hij 9 keer wist te scoren en één assist kon geven. In de Champions League kwam Bakayoko tot 12 wedstrijden met 2 goals en één assist.

Zie jij Johan Bakayoko ooit de absolute top halen?

Meest recent

Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

13
13
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

5
5
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

45
45
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

72
72
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

49
49
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

161
161
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

344
344
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

373
373
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

296
296
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

232
232
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

76
76
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

236
236
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

218
218
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

42
42
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

133
133
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

329
329
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

167
167
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

374
374
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

110
110
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

543
543
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

544
544
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

348
348
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

99
99
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

188
188
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

1001
1001

Meer sportnieuws