'Club Brugge vol voor eerste aanwinst: werk aan de winkel'

door
'Club Brugge vol voor eerste aanwinst: werk aan de winkel'

Doorgaans is Club Brugge er zeer vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden. Vorig jaar wisten ze bijvoorbeeld al in de lente de komst van Ardon Jashari aan te kondigen. Nu bleef het voorlopig nog stil op Jan Breydel, maar achter de schermen wordt er hard gewerkt.

Bij Club weten ze nu immers eigenlijk al zeker dat ze enkele smaakmakers zullen verliezen. In bepaalde gevallen werd daarop al geanticipeerd. In januari kwam met Vince Osuji al een toekomstige opvolger voor Ordoñez en met de contractverlenging van Sabbe zit Club ook veilig voor een vertrek van De Cuyper.

LEES OOK: Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Interesse Club in Tresoldi bevestigd

Op andere posities zal sportief directeur Dévy Rigaux nog werk hebben. Zo is een extra spits bijvoorbeeld nog welkom. Ferran Jutgla lijkt in de zomer immers te vertrekken en ook de toekomst van Romeo Vermant is nog onzeker, want het jeugdproduct verlengde zijn nog één jaar lopende contract nog niet.

Vanuit Duitsland werd woensdag al Nicolo Tresoldi naar voor geschoven als oplossing voor dat probleem. De 20-jarige Duitse jeugdinternational kan in de zomer vertrekken bij Hannover, waar hij ook zijn laatste contractjaar ingaat en niet zal bijtekenen.

Akkoord is nog veraf

Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Club aan zijn komst werkt, maar voegt eraan toe dat een transfer nog ver weg is. "Het water is vooralsnog te diep", klinkt het bij de krant. De gesprekken met de entourage van de speler zijn wel aan de gang.

Maar overtuigd is Tresoldi voorlopig dus nog niet. Hij zou ook interesse genieten van clubs uit de vijf grote Europese competities. Daarnaast zal Club ook nog een akkoord moeten vinden met Hannover. De verwachting is dat daarvoor een som tussen de 5 en 6 miljoen euro nodig zal zijn.

Denk je dat Club erin zal slagen hem te strikken?

Meest recent

Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

8
8
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

62
62
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

185
185
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

250
250
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

36
36
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

764
764
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

194
194
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

399
399
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

66
66
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

932
932
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

104
104
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

191
191
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

285
285
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

111
111
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

363
363
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

332
332
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

72
72
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

924
924
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

96
96
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

170
170
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

720
720
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

383
383
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

275
275
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

665
665

Meer sportnieuws