Het einde van het seizoen nadert en dat betekent dat de zomermercato alweer in zicht komt. Vlak voor die van start gaat, vindt er nog een stevige verschuiving plaats in het Belgische transferlandschap.
Het Nieuwsblad weet immers dat heel wat bekende namen in de Jupiler Pro League van makelaarsbureau gaan veranderen. Dat komt doordat er een einde komt aan SportPlus, één van de grote spelers op de Belgische markt.
Vanaken en co krijgen nieuw makelaarsbureau
Het bureau van Nico Vaesen en Evert Maeschalck was bijvoorbeeld goed vertegenwoordigd bij Club Brugge, waar ze met Simon Mignolet, Brandon Mechele en Hans Vanaken enkele absolute sterkhouders in de portefeuille hadden. Ook spelers als Maarten Vandevoordt, Colin Coosemans en Dante Vanzeir werden door hen vertegenwoordigd.
SportPlus wordt nu echter overgenomen door Wasserman, een zeer groot internationaal bureau. Vaes en Maeschalck treden ook in dienst van dat bedrijf, dat grote namen als Federico Valverde, Denzel Dumfries en Mikel Arteta vertegenwoordigt.
Deel van internationaal netwerk
"We geloven dat deze stap tal van nieuwe kansen zal creëren voor onze klanten", zegt Vaesen over de overname. "Deze mooie kans willen we niet laten liggen voor onze klanten", voegt Maeschalck eraan toe.
Vanaken en co komen immers terecht in een veel groter internationaal netwerk. Levert het straks één van de genoemde spelers of een trainer als Philippe Clement, Timmy Simons of Wouter Vrancken - ook allemaal in de portefeuille van SportPlus - een buitenlandse transfer op?