Kasper Dolberg naar deze club in de Premier League?

door
Kasper Dolberg naar deze club in de Premier League?

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Met Cedric Hatenboer en Mihajlo Cvetkovic werden al twee aanwinsten voor volgend seizoen vastgelegd, maar dat lijkt slechts het begin te zijn.

Olivier Renard lijkt nog heel wat andere nieuwe spelers te moeten gaan zoeken. De ploeg moet versterkt worden nadat Anderlecht dit seizoen niet in staat bleek om te wedijveren met Union, Club Brugge en Genk. Daarnaast staan er ook heel wat spelers op vertrekken.

Eén van de spelers die met een transfer lijkt te flirten, is Kasper Dolberg. Hij kan met 24 doelpunten in alle competities op individueel vlak terugblikken op een goed seizoen en op zijn 27ste lijkt dit het ideale moment om het opnieuw te proberen in een grote competitie.

LEES OOK: 'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Dolberg op weg naar uitgang bij Anderlecht

Met huidig JPL-topschutter Adriano Bertaccini heeft Anderlecht alvast een vervanger in het vizier, terwijl de interesse voor Dolberg stilaan ook op gang lijkt te komen. Met name vanuit de Bundesliga en Premier League zou er belangstelling zijn.

Intussen wordt op sociale media één club ook naar voor geschoven als mogelijke bestemming in Engeland. Er gaan geruchten dat Fulham Dolberg wil halen. Zij deden dit seizoen in de Premier League lange tijd mee om een Europees ticket en staan momenteel elfde.

Fulham wordt genoemd

Er ligt voorin echter wel een vacature. Raul Jimenez is al 34 en einde contract, terwijl Carlos Vinicius niet kon overtuigen en Rodrigo Muniz nog constanter moet worden. Dolberg zou daar dus een oplossing kunnen bieden.

Transferwatcher Sacha Tavolieri stelt echter dat er op dit moment op zijn minst geen concrete interesse van Fulham is. Zij zouden Anderlecht vooralsnog niet benaderd hebben voor een transfer. Afwachten dus of dat nog gebeurt of er andere clubs zich melden.

Zou de Premier League een goede competitie zijn voor Dolberg?

Meest recent

Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

71
71
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

47
47
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

178
178
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

184
184
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

154
154
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

121
121
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

190
190
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

107
107
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

203
203
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

56
56
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

143
143
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

249
249
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

280
280
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

281
281
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

376
376
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

332
332
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

152
152
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

58
58
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

279
279
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

577
577
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

473
473
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

46
46
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1050
1050

Meer sportnieuws