Club Brugge vs Union: Hasi stelt één team gerust

door
Club Brugge vs Union: Hasi stelt één team gerust

In theorie kan RSC Anderlecht nog opschuiven naar de derde plaats, al zou dat dan louter nog voor de eer zijn. De komende drie wedstrijden staat er dus niks meer op het spel voor Paars-Wit. Behalve dan misschien de toekomst van Besnik Hasi, die zijn licht liet schijnen op de titelstrijd.

Zelf valt er Anderlecht niks meer te winnen of te verliezen, maar met duels tegen achtereenvolgens Union, Club Brugge en KRC Genk kan het wel nog voor scherprechter spelen in de Champions' Play-Offs. Hoewel we de Limburgers nog niet helemaal mogen afschrijven lijkt het daar vooral uit te draaien een tweekoppige race tussen Club en Union.

LEES OOK: 'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge of Union?

Kiezen tussen de regen en de drop dus voor de Brusselaars, die liever noch de eeuwige rivaal noch de opkomende stadsgenoot aan het langste eind zien trekken. De afgelopen dagen werd er dan ook duchtig gespeculeerd over welk van die twee scenario's de voorkeur zou wegdragen in het Lotto Park, waar de meningen toch sterk verdeeld blijken.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel werd Hasi gepolst naar het onderwerp. "Er is geen voorkeur. We zijn het aan onszelf verplicht om er iedere wedstrijd vol voor te gaan. Iedereen moet zijn job doen", zal het hem worst wezen wie er kampioen wordt. Zijn enige bekommernis is de progressie van zijn eigen elftal, dat wel degelijk stappen voorwaarts zet.

Hasi stelt Hayen gerust

Een volgende stap is om in eigen huis nog eens te winnen van Union. "De spelers moeten laten zien dat ze er zin in hebben", rekent Hasi op revanchegevoelens in zijn selectie. In het Brugse kamp mag men dus op de beide oren slapen dat de aartsvijand niet van plan is om de titelambities bewust te boycotten. Iets waar Nicky Hayen ook op rekent.

"Zouden ze in Brussel dan liever zien dat Union de titel pakt? Dat denk ik niet. Wij hebben twee jaar geleden ook gewoon onze sportieve plicht vervuld. Spelers worden nog altijd betaald om het best mogelijke resultaat te behalen en zijn daar zelf niet mee bezig", wist de coach van Blauw-Zwart te vertellen tijdens zijn eigen onderonsje met de media.

🔥 Populair bij onze lezers

‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Dat belooft: Belgische refs vallen nu al zwaar door de mand

De Belgische scheidsrechters kregen het de afgelopen jaren zwaar te verduren. Het Refereeing ...

32
32
Lawal meteen lovend over ploegmaat: "Een topper"

KRC Genk moest noodgedwongen afscheid nemen van Mike Penders. Chelsea verhuurt hem wellicht aan ...

28
28
'Anderlecht stoomt door: volgende toptransfer in zicht'

RSC Anderlecht is nog niet klaar op de transfermarkt. Er komen nog zeker twee à drie nieuwe ...

181
181
De Condé kondigt vertrek van twee sterkhouders aan

KRC Genk zag met Mike Penders één sterkhouder vertrekken, en met Daan Heymans en ...

137
137
Lommel SK verrast met terugkeer van oude bekende

Verrassend nieuws vanuit Lommel. Daar hebben ze een oude bekende een jaar na zijn vertrek weer in de ...

32
32
'Arokodare verlaat KRC Genk: straffe bestemming al bekend'

Tolu Arokodare verlaat KRC Genk. Een transfer naar pakweg Borussia Dortmund of Bayern München ...

301
301
'Club Brugge en Anderlecht nemen énorm transferrisico'

Club Brugge en RSC Anderlecht hopen snel twee transfers af te ronden. Al mogen daar wel de nodige ...

552
552
Doku deelt vakantiekiekje met wel heel speciaal gezelschap

Terwijl verschillende Premier League-clubs al begonnen zijn met de voorbereiding, genieten de ...

62
62
'Renard vloekt: coach blokkeert Anderlecht-transfer'

RSC Anderlecht telt inmiddels al een zestal aanwinsten voor het komende seizoen, maar de Brusselaars ...

464
464
'Club zwiert met miljoenen: ook aanwinst vier op komst'

Club Brugge lijkt een tandje bij te schakelen op de zomermercato. Zo raakte dinsdag bekend dat ...

728
728
‘Europa in shock door transfer Xabi Alonso’

Real Madrid rondde dinsdag de komst van linksback Alvaro Carreras (SL Benfica). Hij werd alweer de ...

128
128
Geen TV-akkoord Belgisch voetbal: financiële kater voor fans

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. Maar ...

863
863
'Club Brugge smijt miljoenen voor assistenkoning Eredivisie'

Antman mag weg... voor meer dan zes miljoen ...

655
655
‘Reactie Cristiano Jr. op Lamine Yamal verrast internet’

Het mondiale voetbal heeft een nieuwe superster aan het firmament. Lamine Yamal is nog altijd maar ...

161
161
'Geen genade bij Anderlecht: totale exodus ingezet'

Nog een dikke week en RSC Anderlecht begint in de voorrondes van de Europa League aan zijn nieuwe ...

621
621
"Flop" en "Miskoop": Club speelt met vuur op transfermarkt

Slechts enkele dagen voor het nieuwe seizoen van start gaat in de supercup, staat Club Brugge KV op ...

503
503
'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

419
419
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

965
965
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

66
66
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

91
91
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

126
126
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

1152
1152
'Shocktransfer Cristiano Ronaldo naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

670
670
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

160
160
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

150
150

Meer sportnieuws