Trainer Mario Been heeft oren naar de komst van Oguzhan Özyakup. De jeugdinternational mag van zijn werkgever Arsenal FC in de winterstop worden verhuurd. Racing Genk is één van de gegadigden.
Het Algemeen Dagblad geeft aan dat de Nederlandse oefenmeester in Belgische dienst, gecharmeerd zou zijn van de jonge middenvelder. Hij wil Özyakup bij Racing Genk ervaring op laten doen.
De negentienjarige Nederlander met Turkse roots staat al ruim drie jaar onder contract in Londen. Hij tekende op zijn vijftiende een profcontract bij Arsenal, dat hem oppikte bij AZ. Özyakup debuteerde onlangs voor
The Gunners in de Carling Cup, maar heeft nu te horen gekregen dat hij mag gaan rijpen bij een andere club.