'KRC Genk verneemt pittig prijskaartje opvolger Penders'

door
'KRC Genk verneemt pittig prijskaartje opvolger Penders'

Ondanks de schamele één op 15 maakt KRC Genk nog steeds aanspraak op de titel, al lijkt het geloof in een goede afloop stilaan wel verdwenen in de Cegeka Arena. Achter de schermen denkt Dimitri de Condé dan ook al aan volgend seizoen. Zo blijkt de sportief directeur reeds druk in de weer met een aantal dossiers.

Op uitgaand gebied blijft het voorlopig nog stil rond Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi, maar daar komt allicht snel verandering in eens het seizoen afgelopen is. Op inkomend vlak gaat De Condé, die intussen wel de komst van Charleroi-sterkhouder Daan Heymans hoopt af te ronden, pas op zoek naar vervangers van zodra er schot in de zaak zit. Die strategie lijkt hij ook tussen de palen te volgen.

LEES OOK: KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

Penders out, Fischer in?

Daar hoopt Genk in eerste instantie om Mike Penders nog wat langer te huren van Chelsea, dat vorige zomer al 20 miljoen op tafel legde voor de 19-jarige doelman. Mocht dat niet lukken heeft De Condé evenwel al een eventueel Plan B in gedachten. Tenslotte zou hij een oogje hebben laten vallen op Jonathan Fischer. De belangstelling in de 23-jarige Deen wordt nu ook bevestigd door Tipsbladet.

Al liggen er volgens het medium wel diverse kapers op de kust voor Fischer, voor wie zijn huidige werkgever anderhalf jaar geleden ruim een half miljoen neertelde. Ondertussen wordt de marktwaarde van de veelbelovende linkspoot, die er tot eind 2028 vastligt, op 2,5 miljoen geschat. Al lijkt dat niet te volstaan, want gelet op de toenemende interesse mag Fredrikstad straks hopen op een opbod.

Genk moet record breken

Zo zouden naast Genk ook Lorient, FC Köln en een paar niet nader genoemde Engelse clubs vergaande gesprekken voeren. Stuk voor stuk gegadigden die nog volgens dezelfde bron alvast over voldoende middelen beschikken om het clubrecord van bijna vier miljoen te breken. Benieuwd dus of Genk zo diep in de buidel wil tasten voor Fischer, die vorig jaar tevens al op de radar van AA Gent stond.

Tenslotte kan het ook Penders zijn huidige doublure Hendrik Van Crombrugge opnieuw promoveren tot de nummer één onder de lat, terwijl er in de kweekvijver van Guy Martens vast nog meer jong talent in de wachtkamer zit. Tot slot vraagt bovenstaande bron zich trouwens zelfs af of Fischer, die volgens ingewijden het niveau van de Eliteserien sowieso ontgroeid is, niet hoger mag mikken dan Genk.

Van Crombrugge verdient opnieuw zijn kans

Meest recent

Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

0
0
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

17
17
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

148
148
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

37
37
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

73
73
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

76
76
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

86
86
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

48
48
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

415
415
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

65
65
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

188
188
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

111
111
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

442
442
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

192
192
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

111
111
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

274
274
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

177
177
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

316
316
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

557
557
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

267
267
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

135
135
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

373
373
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

187
187
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

103
103

Meer sportnieuws