'KRC Genk verneemt pittig prijskaartje opvolger Penders'

477 stemmen
'KRC Genk verneemt pittig prijskaartje opvolger Penders'

Ondanks de schamele één op 15 maakt KRC Genk nog steeds aanspraak op de titel, al lijkt het geloof in een goede afloop stilaan wel verdwenen in de Cegeka Arena. Achter de schermen denkt Dimitri de Condé dan ook al aan volgend seizoen. Zo blijkt de sportief directeur reeds druk in de weer met een aantal dossiers.

Op uitgaand gebied blijft het voorlopig nog stil rond Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi, maar daar komt allicht snel verandering in eens het seizoen afgelopen is. Op inkomend vlak gaat De Condé, die intussen wel de komst van Charleroi-sterkhouder Daan Heymans hoopt af te ronden, pas op zoek naar vervangers van zodra er schot in de zaak zit. Die strategie lijkt hij ook tussen de palen te volgen.

LEES OOK: KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

Penders out, Fischer in?

Daar hoopt Genk in eerste instantie om Mike Penders nog wat langer te huren van Chelsea, dat vorige zomer al 20 miljoen op tafel legde voor de 19-jarige doelman. Mocht dat niet lukken heeft De Condé evenwel al een eventueel Plan B in gedachten. Tenslotte zou hij een oogje hebben laten vallen op Jonathan Fischer. De belangstelling in de 23-jarige Deen wordt nu ook bevestigd door Tipsbladet.

Al liggen er volgens het medium wel diverse kapers op de kust voor Fischer, voor wie zijn huidige werkgever anderhalf jaar geleden ruim een half miljoen neertelde. Ondertussen wordt de marktwaarde van de veelbelovende linkspoot, die er tot eind 2028 vastligt, op 2,5 miljoen geschat. Al lijkt dat niet te volstaan, want gelet op de toenemende interesse mag Fredrikstad straks hopen op een opbod.

Genk moet record breken

Zo zouden naast Genk ook Lorient, FC Köln en een paar niet nader genoemde Engelse clubs vergaande gesprekken voeren. Stuk voor stuk gegadigden die nog volgens dezelfde bron alvast over voldoende middelen beschikken om het clubrecord van bijna vier miljoen te breken. Benieuwd dus of Genk zo diep in de buidel wil tasten voor Fischer, die vorig jaar tevens al op de radar van AA Gent stond.

Tenslotte kan het ook Penders zijn huidige doublure Hendrik Van Crombrugge opnieuw promoveren tot de nummer één onder de lat, terwijl er in de kweekvijver van Guy Martens vast nog meer jong talent in de wachtkamer zit. Tot slot vraagt bovenstaande bron zich trouwens zelfs af of Fischer, die volgens ingewijden het niveau van de Eliteserien sowieso ontgroeid is, niet hoger mag mikken dan Genk.

Van Crombrugge verdient opnieuw zijn kans

Meest recent

Bruno negeert opvallende naam: Anderlecht-exit na 162 matchen?

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Europa League. In ...

87
87
Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Het Engelse voetbal staat in rep en roer. Topclub Chelsea kreeg een zware straf opgelegd nadat het ...

59
59
‘Club Brugge houdt hart vast: Forbs hakt transferknoop door’

Club Brugge dreigt nog enkele sterkhouders te verliezen deze zomermercato Verschillende spelers ...

326
326
KBVB-preses Van Damme slaat keihard terug op Infantino

Het plan van Gianni Infantino om de rechten van het WK te verkopen aan derden blijft de gemoederen ...

89
89
Beerschot pakt uit met transfernieuws én nieuw shirt

Beerschot liep vorig seizoen nipt promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn bij ...

40
40
Belgische comeback? Hugo Broos bevestigt ‘moeilijke beslissing’

Hugo Broos veroverde heel wat harten op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

122
122
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

70
70
'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

53
53
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

180
180
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

15
15
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

316
316
'Sibierski bijt tanden stuk op twee dossiers'

Het nieuwe seizoen is voor Anderlecht al voorspoedig begonnen, want ze wisten in de voorbije week af ...

499
499
Records sneuvelen bij Genk: De Condé dankt Club Brugge

KRC Genk gaat door een bewogen zomer, met een onverwachte trainerswissel en twee recordtransfers. ...

879
879
TRANSFERUURTJE: 'Broos beslist, Club vangt bot'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

307
307
‘Groen licht toptransfer Arne Engels: nog één struikelblok’

Arne Engels is aan een straffe opmars bezig. Bij Celtic is de middenvelder niet meer weg te denken ...

82
82
Antwerp komt met contractnieuws: focus is duidelijk

Royal Antwerp FC versterkte zich eerder al met Michael Frey en Maxime Busi, maar The Great Old ...

246
246
‘Knaltransfer Malick Fofana lonkt, KAA Gent kijkt mee’

Malick Fofana maakte de overstap van KAA Gent naar Olympique Lyon en in Frankrijk werd de ...

176
176
Vitor Bruno spreekt over transfervuurwerk Anderlecht

Komt er nog transfervuurwerk aan bij RSC Anderlecht? Paars-Wit won met 3-1 van Hammarby en mag zich ...

1183
1183
‘Club Brugge bikkelt: toptransfer plots van de baan’

Club Brugge hoopt het middenveld te versterken met Peer Koopmeiners van AZ. De Nederlander wordt al ...

640
640
‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’

Royal Antwerp FC is nog steeds op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Faris Haroun neemt voorlopig de ...

409
409
Patro haalt weer Japanner, Lokeren strikt zoon ex-Gouden Schoen

In de Jupiler Pro League wordt er binnen een week alweer afgetrapt, in de Challenger Pro League ...

61
61
'Verrassende transfer voor Arne Engels'

Vorig seizoen wist Arne Engels op de valreep nog de Schotse dubbel te pakken met Celtic. Onze ...

128
128
'Charleroi vindt akkoord en wacht in spanning af'

Bij Charleroi maken ze zich een week voor de start van het nieuwe seizoen nog op voor hun grootste ...

23
23
'Union waagt tweede poging voor recordtransfer'

Voor Union is het al een drukke transferzomer geweest. Het haalde al heel wat versterkingen binnen, ...

197
197
'Broos heeft knoop over toekomst definitief doorgehakt'

Hugo Broos zette deze zomer de kroon op zijn rijkgevulde trainerscarrière, want op zijn 74ste ...

486
486

Meer sportnieuws