'KRC Genk verneemt pittig prijskaartje opvolger Penders'

477 stemmen
'KRC Genk verneemt pittig prijskaartje opvolger Penders'

Ondanks de schamele één op 15 maakt KRC Genk nog steeds aanspraak op de titel, al lijkt het geloof in een goede afloop stilaan wel verdwenen in de Cegeka Arena. Achter de schermen denkt Dimitri de Condé dan ook al aan volgend seizoen. Zo blijkt de sportief directeur reeds druk in de weer met een aantal dossiers.

Op uitgaand gebied blijft het voorlopig nog stil rond Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi, maar daar komt allicht snel verandering in eens het seizoen afgelopen is. Op inkomend vlak gaat De Condé, die intussen wel de komst van Charleroi-sterkhouder Daan Heymans hoopt af te ronden, pas op zoek naar vervangers van zodra er schot in de zaak zit. Die strategie lijkt hij ook tussen de palen te volgen.

LEES OOK: KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

Penders out, Fischer in?

Daar hoopt Genk in eerste instantie om Mike Penders nog wat langer te huren van Chelsea, dat vorige zomer al 20 miljoen op tafel legde voor de 19-jarige doelman. Mocht dat niet lukken heeft De Condé evenwel al een eventueel Plan B in gedachten. Tenslotte zou hij een oogje hebben laten vallen op Jonathan Fischer. De belangstelling in de 23-jarige Deen wordt nu ook bevestigd door Tipsbladet.

Al liggen er volgens het medium wel diverse kapers op de kust voor Fischer, voor wie zijn huidige werkgever anderhalf jaar geleden ruim een half miljoen neertelde. Ondertussen wordt de marktwaarde van de veelbelovende linkspoot, die er tot eind 2028 vastligt, op 2,5 miljoen geschat. Al lijkt dat niet te volstaan, want gelet op de toenemende interesse mag Fredrikstad straks hopen op een opbod.

Genk moet record breken

Zo zouden naast Genk ook Lorient, FC Köln en een paar niet nader genoemde Engelse clubs vergaande gesprekken voeren. Stuk voor stuk gegadigden die nog volgens dezelfde bron alvast over voldoende middelen beschikken om het clubrecord van bijna vier miljoen te breken. Benieuwd dus of Genk zo diep in de buidel wil tasten voor Fischer, die vorig jaar tevens al op de radar van AA Gent stond.

Tenslotte kan het ook Penders zijn huidige doublure Hendrik Van Crombrugge opnieuw promoveren tot de nummer één onder de lat, terwijl er in de kweekvijver van Guy Martens vast nog meer jong talent in de wachtkamer zit. Tot slot vraagt bovenstaande bron zich trouwens zelfs af of Fischer, die volgens ingewijden het niveau van de Eliteserien sowieso ontgroeid is, niet hoger mag mikken dan Genk.

Van Crombrugge verdient opnieuw zijn kans

Meest recent

Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

32
32
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

254
254
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

375
375
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

359
359
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

129
129
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

611
611
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

157
157
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

109
109
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

195
195
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

110
110
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

501
501
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

352
352
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

276
276
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1045
1045
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

186
186
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

103
103
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

53
53
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

161
161
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

169
169
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

1081
1081
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

325
325
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

982
982
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

306
306
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

1029
1029

Meer sportnieuws