‘KRC Genk oordeelt over Penders, plan B al in vizier’

152 stemmen
‘KRC Genk oordeelt over Penders, plan B al in vizier’

KRC Genk heeft met Mike Penders een supertalent onder de lat staan. De 19-jarige sluitpost werd echter al voor 20 miljoen euro overgenomen door Chelsea. Het is nog lang niet zeker of hij ook volgend seizoen in Limburg te zien zal zijn. Daarom heeft de club alvast een plan B achter de hand.

Deense media melden dat KRC Genk de 23-jarige doelman Jonathan Fischer wil binnenhalen als Penders volgend seizoen vertrekt. De Limburgers hopen op een verlengd verblijf van het Belgisch talent, maar met Fischer heeft het alvast een alternatief op het oog. 

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Gelijkaardig profiel

Net zoals Penders is Fischer een boomlange (1m97) linksvoetige doelman. De Deense jeugdinternational staat nog tot december 2028 onder contract bij laagvlieger Fredrikstad. Fischer heeft een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en wordt gezien als een beloftevolle doelman.

Nu is het echter wachten op Chelsea. De Londense club beslist over de toekomst van Penders. KRC Genk wil de Belgische jeugdinternational behouden en ook Penders zelf zou open staan voor een verlengd verblijf in de Cegeka Arena. De clubs en de speler zullen aan het einde van het seizoen spreken.

Voorbereiding

Het Laatste Nieuws meldt dat het zeker niet uitgesloten is dat Penders de voorbereiding bij Chelsea zal meemaken. De Engelse grootmacht is niet tevreden over goalie Robert Sanchez. Ofwel gaan The Blues de zomermercato op, of ze geven talenten zoals Penders een kans om zich te bewijzen.

Penders won dit seizoen uiteindelijk de concurrentiestrijd van Hendrik Van Crombrugge bij KRC Genk. Ondertussen is het toptalent niet meer weg te denken in de basisopstelling van Thorsten Fink. Met Fischer hoopt Dimitri De Condé alvast snel te handelen als Penders wordt weggeplukt.

Denk jij dat Penders ook volgend seizoen onder de lat van KRC Genk zal staan?

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

2
2
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

15
15
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

213
213
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

300
300
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

98
98
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

69
69
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

337
337
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

318
318
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

349
349
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

122
122
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

620
620
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

76
76
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

137
137
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

266
266
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

301
301
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

291
291
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

302
302
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

119
119
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

486
486
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws