‘KRC Genk oordeelt over Penders, plan B al in vizier’

152
‘KRC Genk oordeelt over Penders, plan B al in vizier’

KRC Genk heeft met Mike Penders een supertalent onder de lat staan. De 19-jarige sluitpost werd echter al voor 20 miljoen euro overgenomen door Chelsea. Het is nog lang niet zeker of hij ook volgend seizoen in Limburg te zien zal zijn. Daarom heeft de club alvast een plan B achter de hand.

Deense media melden dat KRC Genk de 23-jarige doelman Jonathan Fischer wil binnenhalen als Penders volgend seizoen vertrekt. De Limburgers hopen op een verlengd verblijf van het Belgisch talent, maar met Fischer heeft het alvast een alternatief op het oog. 

LEES OOK: Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Gelijkaardig profiel

Net zoals Penders is Fischer een boomlange (1m97) linksvoetige doelman. De Deense jeugdinternational staat nog tot december 2028 onder contract bij laagvlieger Fredrikstad. Fischer heeft een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en wordt gezien als een beloftevolle doelman.

Nu is het echter wachten op Chelsea. De Londense club beslist over de toekomst van Penders. KRC Genk wil de Belgische jeugdinternational behouden en ook Penders zelf zou open staan voor een verlengd verblijf in de Cegeka Arena. De clubs en de speler zullen aan het einde van het seizoen spreken.

Voorbereiding

Het Laatste Nieuws meldt dat het zeker niet uitgesloten is dat Penders de voorbereiding bij Chelsea zal meemaken. De Engelse grootmacht is niet tevreden over goalie Robert Sanchez. Ofwel gaan The Blues de zomermercato op, of ze geven talenten zoals Penders een kans om zich te bewijzen.

Penders won dit seizoen uiteindelijk de concurrentiestrijd van Hendrik Van Crombrugge bij KRC Genk. Ondertussen is het toptalent niet meer weg te denken in de basisopstelling van Thorsten Fink. Met Fischer hoopt Dimitri De Condé alvast snel te handelen als Penders wordt weggeplukt.

Denk jij dat Penders ook volgend seizoen onder de lat van KRC Genk zal staan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

6
6
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

16
16
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

18
18
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

18
18
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

155
155
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

215
215
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

61
61
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

91
91
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

63
63
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

290
290
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

141
141
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

142
142
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

121
121
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

22
22
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

56
56
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

118
118
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

70
70
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

40
40
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

103
103
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

146
146
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

350
350
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

130
130
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

225
225
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

55
55

Meer sportnieuws