‘Wat een vangst: AA Gent pakt topper uit de Eliteserien’

door
‘Wat een vangst: AA Gent pakt topper uit de Eliteserien’

AA Gent heeft interesse in Jonathan Fischer, een van de beste keepers in de Noorse Eliteserien, als mogelijke vervanger voor Daniel Schmidt. Schmidt, die vorig seizoen na een teleurstellende wedstrijd tegen Standard op de bank belandde, heeft een onzekere toekomst bij de club.

Davy Roef is momenteel de onbetwiste nummer één, en de club bereidt zich voor op Schmidt’s mogelijke vertrek deze winter. Jonathan Fischer (Frederikstad FK) wordt gezien als een talentvolle optie om de kwaliteit in het doel te waarborgen.

LEES OOK: KAA Gent verrast met duidelijk statement over Leko

Schmidt uit het doel gebonjourd: degradatie als nummer twee

Daniel Schmidt begon in januari veelbelovend aan zijn periode bij AA Gent. Hij startte acht wedstrijden op rij in het doel, maar hij kon op zijn eentje ook niet de vele tegendoelpunten vermijden.

De Japanner werd de dupe van de uitwedstrijd bij Standard, toen toenmalig coach Hein Vanhaezebrouck met een onuitgegeven defensie begon. De Buffalo’s gingen 4-2 onderuit op Sclessin, onder meer door het foutje te veel van de doelman.

De Japanner betaalde het gelag en Vanhaezebrouck bracht plots weer Davy Roef omdat ze hadden gekeken met welke doelman ze de meeste punten hadden gepakt.

“Als Schmidt die pech niet heeft, staat hij nu wellicht nog gewoon in doel”, stelde Wim De Coninck in Het Nieuwsblad.

Contractverlenging Roef, exit Schmidt? Fischer in beeld

Davy Roef verdween sindsdien niet meer uit het doel en ook onder de nieuwe coach Wouter Vrancken is hij de onbetwiste nummer één. Enkel in de bekermatchen zal Daniel Schmidt minuten maken dit seizoen.

De toekomst van de Japanner is dus hoogst onzeker bij AA Gent en Het Laatste Nieuws sluit niet uit dat hij komende winter op zoek gaat naar een andere club.

De Buffalo’s bereiden zijn vertrek alvast voor met de interesse in Jonathan Fischer (22, Frederikstad FK). De 22-jarige Deen wordt gezien als een mogelijke vervanger voor Schmidt, en als back-up voor eerste doelman Roef.

Het contract van Roef loopt eind dit seizoen af in de Planet Group Arena en de club wil hem een nieuwe verbintenis laten ondertekenen.

AA Gent wil een van de beste goalies in de Eliteserien

Jonathan Fischer wordt in de eerste plaats beschouwd als mogelijke tweede doelman van AA Gent, maar op termijn heeft de jonge goalie de potentie om de nummer één worden.

Fischer speelde vorig jaar nog bij het kleiner Hobro IK en werd een van de lucratiefste transfers uit de clubgeschiedenis. Dit jaar heeft hij de overstap naar de Eliteserien moeiteloos verteerd.

Twee jaar geleden speelde hij in de tweede divisie van Denemarken, vandaag is hij een van de beste keepers in de Noorse competitie. Sommigen noemen hem zelfs al de beste doelman van de Eliteserien.

Volgens de data behoort Fischer in elk geval tot de vier beste doelmannen van de Noorse competitie, samen met Mathias Dyngeland (29, SK Brann), Nikita Haikin (29, Bodo/Glimt) en Marcus Sandberg (33, HamKam).

Moet AA Gent hem halen?

Meest recent

Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

8
8
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

16
16
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

50
50
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

72
72
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

31
31
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

293
293
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

225
225
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

204
204
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

245
245
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

371
371
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

570
570
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

108
108
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

581
581
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

235
235
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

239
239
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

289
289
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

152
152
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

360
360
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

61
61
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

94
94
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0
Oorlog bij DAZN: analisten vliegen elkaar naar de keel

Het is niet enkel oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecombedrijven, maar ook binnen de ...

510
510
Karetsas doet opmerkelijke onthulling bij KRC Genk

Konstantinos Karetsas zat even in een ferme dip bij KRC Genk. De afgelopen wedstrijden kwam de ...

171
171
Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

224
224
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

200
200

Meer sportnieuws