Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de strijd om de vierde plaats. In afwachting van de wedstrijd tegen Anderlecht kan de club wel al ander goed nieuws bevestigen.
Eerder op de dag was al uitgelekt dat Antwerp eindelijk zal kunnen beginnen met de bouw van de nieuwe tribune 2 van het Bosuilstadion. Dat nieuws werd nu ook officieel bevestigd door de Great Old, die meteen ook een belangrijke toevoeging deed.
Tribune 2 moet in november klaar zijn
Zoals verwacht zullen de werken midden mei van start gaan. Maar Antwerp weet nu ook te melden wanneer de tribune precies klaar moet zijn. "Het doel is om de nieuwe tribune uiterlijk tegen de internationale break van november dit jaar klaar te hebben", klinkt het.
Daardoor zal Antwerp de capaciteit van de Bosuil in eerste instantie kunnen optrekken tot 21.000 plaatsen. In een later stadium, wanneer de tribune helemaal in gebruik genomen kan worden, moet dat oplopen tot 24.500 plaatsen.
Uitgebreid dankwoord voor Gheysens
Ander opvallend element: ook Paul Gheysens wordt in het statement uitgebreid bedankt. Nochtans speelt hij persoonlijk geen rol in de bouw van de nieuwe tribune, want de rekeningen van Ghelamco kleuren bloedrood en zelfs een verkoop van de club lijkt niet uitgesloten.
"Nog maar 10 jaar geleden kwam Paul Gheysens voor het eerst aan op RAFC en onder impuls van de familie Gheysens werd de club in een recordtempo groot gemaakt", klinkt het desondanks. "Op infrastructureel vlak, met 2 nieuwe tribunes en een hypermodern trainings- en jeugdcomplex, behoren we tot de top van België en sportief staan we helemaal terug op de kaart."
ℹ️ Update Tribune 2
— Royal Antwerp FC (@official_rafc) May 1, 2025
Lees de volledige communicatie op de website
➡️ https://t.co/MXMey3VM9I pic.twitter.com/pLmo19MRxZ