In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker gezegd dan gedaan, want de Buffalo's trekken niet met gelijke wapens naar Jan Breydel. Tenslotte moet Danijel Milicevic het zonder een resem afwezigen stellen.
Alsof het kwaliteitsverschil sowieso nog niet groot genoeg was moeten tal van potentiële titularissen passen voor het bezoek aan Jan Breydel. Zo bevestigde Milicevic tijdens zijn persbabbel dat zowel Sven Kums, Davy Roef, Hugo Gambor en Hélio Varela allen nog altijd ontbreken.
Samoise en Lopes out
Zij blijken nog steeds niet hersteld van de diverse kwaaltjes waar ze mee kampen. Nadat hij zondag vader werd is Noah Fadiga wel terug van de partij, maar ten opzichte van de nederlaag tegen Anderlecht mogen Matisse Samoise en Leonardo Lopes dan weer worden geschrapt.
Die eerste werd met een dubbele gele kaart van het veld gestuurd, terwijl Lopes reeds voor de derde keer in deze play-offs op de bon vloog. Het gevolg is dat ze allebei moeten plaatsnemen op het strafbankje. Extra kopzorgen dus voor Milicevic, die alweer zal moeten puzzelen.
Fadiga & Omgba in?
Volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws zal Fadiga op de rechterkant alvast de plek van Samoise innemen. Over de vervanger van Lopes zijn de beide kranten het minder eens. De ene tipt op een basisplaats voor Omri Gandelman, de andere gokt op Aimé Omgba.
Voor het overige lijkt Milicevic niet van plan om het over een andere boeg te werpen. Ondanks het gebrek aan efficiëntie voor -én achterin worden daar namelijk gewoon dezelfde namen aan de aftrap verwacht. Benieuwd of het zal volstaan om de eeuwige rivaal te bekampen.
De vermoedelijke 11: Vandenberghe ; Watanabe, Torunarigha, Brown ; Fadiga, Delorge, Omgba, Ito, Araujo ; Goore, Vanzeir