Mechelen baalt: "Dingen gezien die alle verbeelding tarten"

door
Mechelen baalt:

KV Mechelen heeft op enkele dagen tijd twee tikken moeten incasseren. Na de nederlaag van vorig weekend in Charleroi ging het dinsdagavond in eigen huis ook onderuit tegen Westerlo, dat Achter de Kazerne met 2-3 kwam winnen na een bewogen wedstrijd.

Daarin moest Malinwa meer dan een helft met tien spelen na een rode kaart voor Lauberbach enkele minuten voor rust. Het wist wel twee keer een achterstand op te halen en dat was bijna nog een derde keer gelukt.

LEES OOK: Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KV Mechelen blijft ontgoocheld achter

Fredrik Hammar was twee keer dicht bij de 3-3, maar had pech. Eerst zag hij zijn kopbal op (of achter?) de lijn gestopt worden door Leysen en even later knalde hij van zeer ver nog op de lat. KVM bleef zo verweesd achter.

"Ik ben trots op mijn spelers. Het plannetje klopte vandaag gewoon. Dan maak je alles mee wat je in een wedstrijd kan meemaken: een doelpunt, een rode kaart, een penalty gemist, … We hebben een aantal dingen gezien dat toch alle verbeelding tart", baalde trainer Fred Vanderbiest bij Sporza.

Lichte rode kaart en bal al dan niet achter de lijn

Hij ging later op zijn persconferentie nog even verder in op dat laatste statement. Scheidsrechter Verboomen moest het ontgelden omwille van de lichte rode kaart en het feit dat hij de kopbal van Hammar niet toekende.

"Die rode kaart kan je geven, maar even goed niet. We weten al langer dat Verboomen rare beslissingen durft nemen", tekende Gazet van Antwerpen op. "Of de kopbal van Fredrik over de lijn was, konden wij vanop de bank niet zien, maar de tv-beelden zouden blijkbaar wel doen vermoeden dat de bal over de lijn was. Ik ben alleszins blij dat ik zelf maar geel heb gepakt in plaats van een rode. Vroeger had ik waarschijnlijk rood gepakt."

🚀

Denk je dat de kopbal van Hammar achter de lijn was?

Meest recent

Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

11
11
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

19
19
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

150
150
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

20
20
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

31
31
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

33
33
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

257
257
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

43
43
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

79
79
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

202
202
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

140
140
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

255
255
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

299
299
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

229
229
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

109
109
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

152
152
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

138
138
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

119
119
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

173
173
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

199
199
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

278
278

Meer sportnieuws