Mechelen baalt: "Dingen gezien die alle verbeelding tarten"

door
Mechelen baalt:

KV Mechelen heeft op enkele dagen tijd twee tikken moeten incasseren. Na de nederlaag van vorig weekend in Charleroi ging het dinsdagavond in eigen huis ook onderuit tegen Westerlo, dat Achter de Kazerne met 2-3 kwam winnen na een bewogen wedstrijd.

Daarin moest Malinwa meer dan een helft met tien spelen na een rode kaart voor Lauberbach enkele minuten voor rust. Het wist wel twee keer een achterstand op te halen en dat was bijna nog een derde keer gelukt.

LEES OOK: ‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen blijft ontgoocheld achter

Fredrik Hammar was twee keer dicht bij de 3-3, maar had pech. Eerst zag hij zijn kopbal op (of achter?) de lijn gestopt worden door Leysen en even later knalde hij van zeer ver nog op de lat. KVM bleef zo verweesd achter.

"Ik ben trots op mijn spelers. Het plannetje klopte vandaag gewoon. Dan maak je alles mee wat je in een wedstrijd kan meemaken: een doelpunt, een rode kaart, een penalty gemist, … We hebben een aantal dingen gezien dat toch alle verbeelding tart", baalde trainer Fred Vanderbiest bij Sporza.

Lichte rode kaart en bal al dan niet achter de lijn

Hij ging later op zijn persconferentie nog even verder in op dat laatste statement. Scheidsrechter Verboomen moest het ontgelden omwille van de lichte rode kaart en het feit dat hij de kopbal van Hammar niet toekende.

"Die rode kaart kan je geven, maar even goed niet. We weten al langer dat Verboomen rare beslissingen durft nemen", tekende Gazet van Antwerpen op. "Of de kopbal van Fredrik over de lijn was, konden wij vanop de bank niet zien, maar de tv-beelden zouden blijkbaar wel doen vermoeden dat de bal over de lijn was. Ik ben alleszins blij dat ik zelf maar geel heb gepakt in plaats van een rode. Vroeger had ik waarschijnlijk rood gepakt."

Denk je dat de kopbal van Hammar achter de lijn was?

Meest recent

Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

54
54
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

21
21
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

56
56
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

141
141
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

151
151
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

271
271
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

48
48
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

261
261
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

350
350
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

78
78
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

557
557
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

353
353
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

163
163
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

319
319
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

420
420
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

184
184
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

265
265
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

111
111
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

490
490
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

341
341
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

143
143
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

215
215
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

875
875
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

314
314
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

175
175

Meer sportnieuws