'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

861 stemmen
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een Europees ticket is de eerste doelstelling in de Cegeka Arena alvast bereikt. En dus kan Dimitri de Condé zich op de achtergrond al focussen op volgend seizoen.

Momenteel zijn zowat alle posities al dubbel bezet, maar om de selectie in de breedte te wapenen voor een strijd op drie fronten lijkt vers bloed hier en daar toch geen overbodige luxe. Op het middenveld bijvoorbeeld kan Thorsten Fink gerust wel nog een extra wisseloptie gebruiken.

LEES OOK: Genk heeft wéér goud: “De volgende grote toptransfer”

Genk heeft Heymans beet

Dat het vizier om die vacature te vullen gericht is op Daan Heymans is intussen al lang geen geheim meer. Meer nog: naar verluidt is het nog slechts een kwestie van tijd alvorens Genk een akkoord vindt met diens huidige werkgever Charleroi, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat.

Dat wordt nu ook bevestigd door Het Belang van Limburg. "De kans is groot dat Genk tijdens de play-offs nog de komst van Heymans afrondt", zouden de Limburgers optimistisch zijn dat de onderhandelingen met Charleroi spoedig reeds tot een goed einde kunnen worden gebracht.

De Condé paait Penders

De 25-jarige middenvelder, dit seizoen meer dan ooit een sterkhouder in Mambourg, moet in Genk de concurrentie aangaan met onder andere Konstantinos Karetsas. Voorlopig is het nog niet bekend welke som op tafel legt voor Heymans, wiens marktwaarde drie miljoen bedraagt.

Nog volgens de krant staat De Condé daarnaast in contact met Chelsea om Mike Penders nog een jaartje langer te huren van Chelsea, dat vorige zomer al maar liefst 20 miljoen voor hem op tafel legde. Zelf blijkt de 19-jarige doelman alvast eventueel open te staan voor dat scenario.

Penders is de beste doelman in de JPL

Meest recent

Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

11
11
'Thorup speelt open kaart: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

83
83
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

364
364
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

145
145
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

224
224
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

227
227
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

59
59
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

46
46
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

457
457
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

167
167
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

35
35
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

127
127
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

350
350
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

247
247
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

74
74
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

120
120
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

264
264
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

104
104
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

636
636
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

459
459
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

265
265
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

217
217
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

706
706
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

540
540
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

137
137

Meer sportnieuws