'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

1341
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de Limburgers daar snel weer verandering in te brengen. Achter de schermen is Dimitri de Condé terwijl druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato.

Ongeacht de verdere afloop van de titelrace gaat Genk na een jaar afwezigheid volgend seizoen immers weer Europa in. Hoewel er behalve Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi allicht weinig sterkhouders de Cegeka Arena dreigen te verlaten is er dan ook nood aan vers bloed.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

De Condé wil Heymans

Om alle postjes dubbel te bezetten lijkt versterking op het middenveld alvast geen overbodige luxe. Tenslotte wordt Patrik Hrosovsky een dagje ouder, terwijl Thorsten Fink enkele weken geleden al verklaarde dat ook Bryan Heynen niet in staat zal zijn om dan nog alles te spelen.

Bovendien wordt het voor Konstantinos Karetsas evenmin evident om die snellere opeenvolging van matchen vlot te verteren. En dus hoopt Genk om Daan Heymans nog toe te voegen aan de huidige mix. Met 13 goals en één assist is hij een absolute sterkhouder bij Charleroi.

Akkoord met Charleroi

De 25-jarige middenvelder, wiens marktwaarde op drie miljoen wordt geschat, lijkt na 121 optredens voor de Zebra's dan ook rijp voor een stap hogerop. Hoewel hij er zijn laatste contractjaar ingaat liet Mehdi Bayat wel duidelijk verstaan dat Heymans niet zomaar mag vertrekken.

Ook langs Genkse zijde werd de interesse reeds bevestigd. Het zou nu dan ook slechts een kwestie van tijd zijn voor er witte rook volgt. "Heymans zijn overstap naar Genk is een uitgemaakte zaak, of toch al zo goed als volledig afgerond", onthult Stephan Streker in La Tribune.

Heymans is een prima aanwinst voor Genk

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

3
3
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

11
11
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

64
64
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

72
72
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

212
212
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

406
406
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

112
112
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

164
164
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

559
559
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

536
536
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws