Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

door
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een penalty in het absolute slot nodig had om de koploper te kloppen. Met dank aan Mike Penders, die andermaal liet zien waarom Chelsea vorige zomer al 20 miljoen voor hem veil had.

De pas 19-jarige Limburger, die wel beter had kunnen doen bij de strafschop van Maxim De Cuyper, werd zo in één klap de duurste doelman ooit in België. Ondanks zijn jeugdige leeftijd bezweek Penders niet onder die druk. Integendeel: gaandeweg won hij onder de lat het pleit van Hendrik Van Crombrugge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

Pech voor Van Crombrugge?

Tenzij dan alweer het volgende goudhaantje opstaat uit de Genkse keeperschool, sinds jaar en dag een kweekvijver van talent, hoopt hij volgend seizoen ongetwijfeld de nummer één tussen de palen te worden in de Cegeka Arena. Al zou Penders zelf daar misschien wel eens een stokje voor kunnen steken.

Tenslotte geraakte eerder al bekend dat het niet uit te sluiten valt dat het toptalent nog een jaartje langer op post blijft. "We zouden graag willen dat hij nog een jaar bij ons blijft, maar dat hangt niet van Genk af. Wel van Chelsea. De afspraak is dat hij straks naar daar gaat", vertelde Dimitri de Condé onlangs.

Penders langer bij KRC Genk?

"Chelsea zal bekijken of Mike daar volgend jaar een rol van betekenis kan spelen. Ik weet dat hij wil spelen. Chelsea vindt ook dat hij moet spelen. Dus zeg nooit nooit. Met Mike hebben we het er nog niet over gehad. Het is daar nu nog te vroeg voor. Onze focus ligt nu op de play-offs", aldus de sportieve baas.

Dat wordt in Het Belang van Limburg nu ook expliciet bevestigd door Penders zelf. "Daar hebben we nog geen gesprek over gehad. Alle opties blijven open. Of een eventuele titel en deelname aan de Champions League die beslissing kunnen beïnvloeden? Dat zou kunnen", geeft hij de fans alvast goede hoop.

Denkt u dat Penders nog een seizoen in Genk zal blijven?

Meest recent

Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

17
17
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

29
29
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

39
39
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

201
201
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

25
25
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

342
342
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

362
362
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

71
71
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

280
280
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

239
239
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

177
177
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

284
284
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

137
137
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

354
354
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

248
248
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

285
285
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

406
406
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

187
187
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

159
159

Meer sportnieuws