Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

door
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een penalty in het absolute slot nodig had om de koploper te kloppen. Met dank aan Mike Penders, die andermaal liet zien waarom Chelsea vorige zomer al 20 miljoen voor hem veil had.

De pas 19-jarige Limburger, die wel beter had kunnen doen bij de strafschop van Maxim De Cuyper, werd zo in één klap de duurste doelman ooit in België. Ondanks zijn jeugdige leeftijd bezweek Penders niet onder die druk. Integendeel: gaandeweg won hij onder de lat het pleit van Hendrik Van Crombrugge.

LEES OOK: Kritiek op krasse uitspraak: Van Crombrugge slaat terug

Pech voor Van Crombrugge?

Tenzij dan alweer het volgende goudhaantje opstaat uit de Genkse keeperschool, sinds jaar en dag een kweekvijver van talent, hoopt hij volgend seizoen ongetwijfeld de nummer één tussen de palen te worden in de Cegeka Arena. Al zou Penders zelf daar misschien wel eens een stokje voor kunnen steken.

Tenslotte geraakte eerder al bekend dat het niet uit te sluiten valt dat het toptalent nog een jaartje langer op post blijft. "We zouden graag willen dat hij nog een jaar bij ons blijft, maar dat hangt niet van Genk af. Wel van Chelsea. De afspraak is dat hij straks naar daar gaat", vertelde Dimitri de Condé onlangs.

Penders langer bij KRC Genk?

"Chelsea zal bekijken of Mike daar volgend jaar een rol van betekenis kan spelen. Ik weet dat hij wil spelen. Chelsea vindt ook dat hij moet spelen. Dus zeg nooit nooit. Met Mike hebben we het er nog niet over gehad. Het is daar nu nog te vroeg voor. Onze focus ligt nu op de play-offs", aldus de sportieve baas.

Dat wordt in Het Belang van Limburg nu ook expliciet bevestigd door Penders zelf. "Daar hebben we nog geen gesprek over gehad. Alle opties blijven open. Of een eventuele titel en deelname aan de Champions League die beslissing kunnen beïnvloeden? Dat zou kunnen", geeft hij de fans alvast goede hoop.

Denkt u dat Penders nog een seizoen in Genk zal blijven?

Meest recent

Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

9
9
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

49
49
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

222
222
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

130
130
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

81
81
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

407
407
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

110
110
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

345
345
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

194
194
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

235
235
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

123
123
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

186
186
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

66
66
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

49
49
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

566
566
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

209
209
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

288
288
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

774
774
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

407
407
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

404
404
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

208
208
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

475
475
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

133
133
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

876
876
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

533
533

Meer sportnieuws