Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

door
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een penalty in het absolute slot nodig had om de koploper te kloppen. Met dank aan Mike Penders, die andermaal liet zien waarom Chelsea vorige zomer al 20 miljoen voor hem veil had.

De pas 19-jarige Limburger, die wel beter had kunnen doen bij de strafschop van Maxim De Cuyper, werd zo in één klap de duurste doelman ooit in België. Ondanks zijn jeugdige leeftijd bezweek Penders niet onder die druk. Integendeel: gaandeweg won hij onder de lat het pleit van Hendrik Van Crombrugge.

LEES OOK: Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

Pech voor Van Crombrugge?

Tenzij dan alweer het volgende goudhaantje opstaat uit de Genkse keeperschool, sinds jaar en dag een kweekvijver van talent, hoopt hij volgend seizoen ongetwijfeld de nummer één tussen de palen te worden in de Cegeka Arena. Al zou Penders zelf daar misschien wel eens een stokje voor kunnen steken.

Tenslotte geraakte eerder al bekend dat het niet uit te sluiten valt dat het toptalent nog een jaartje langer op post blijft. "We zouden graag willen dat hij nog een jaar bij ons blijft, maar dat hangt niet van Genk af. Wel van Chelsea. De afspraak is dat hij straks naar daar gaat", vertelde Dimitri de Condé onlangs.

Penders langer bij KRC Genk?

"Chelsea zal bekijken of Mike daar volgend jaar een rol van betekenis kan spelen. Ik weet dat hij wil spelen. Chelsea vindt ook dat hij moet spelen. Dus zeg nooit nooit. Met Mike hebben we het er nog niet over gehad. Het is daar nu nog te vroeg voor. Onze focus ligt nu op de play-offs", aldus de sportieve baas.

Dat wordt in Het Belang van Limburg nu ook expliciet bevestigd door Penders zelf. "Daar hebben we nog geen gesprek over gehad. Alle opties blijven open. Of een eventuele titel en deelname aan de Champions League die beslissing kunnen beïnvloeden? Dat zou kunnen", geeft hij de fans alvast goede hoop.

Denkt u dat Penders nog een seizoen in Genk zal blijven?

Meest recent

PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

4
4
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

72
72
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

97
97
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

35
35
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

89
89
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

394
394
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

251
251
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

100
100
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

348
348
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

86
86
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

118
118
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

518
518
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

68
68
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

202
202
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

207
207
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

122
122
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

317
317
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

206
206
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1158
1158
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

490
490
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

67
67
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

326
326
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130

Meer sportnieuws