Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

door
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een penalty in het absolute slot nodig had om de koploper te kloppen. Met dank aan Mike Penders, die andermaal liet zien waarom Chelsea vorige zomer al 20 miljoen voor hem veil had.

De pas 19-jarige Limburger, die wel beter had kunnen doen bij de strafschop van Maxim De Cuyper, werd zo in één klap de duurste doelman ooit in België. Ondanks zijn jeugdige leeftijd bezweek Penders niet onder die druk. Integendeel: gaandeweg won hij onder de lat het pleit van Hendrik Van Crombrugge.

LEES OOK: Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

Pech voor Van Crombrugge?

Tenzij dan alweer het volgende goudhaantje opstaat uit de Genkse keeperschool, sinds jaar en dag een kweekvijver van talent, hoopt hij volgend seizoen ongetwijfeld de nummer één tussen de palen te worden in de Cegeka Arena. Al zou Penders zelf daar misschien wel eens een stokje voor kunnen steken.

Tenslotte geraakte eerder al bekend dat het niet uit te sluiten valt dat het toptalent nog een jaartje langer op post blijft. "We zouden graag willen dat hij nog een jaar bij ons blijft, maar dat hangt niet van Genk af. Wel van Chelsea. De afspraak is dat hij straks naar daar gaat", vertelde Dimitri de Condé onlangs.

Penders langer bij KRC Genk?

"Chelsea zal bekijken of Mike daar volgend jaar een rol van betekenis kan spelen. Ik weet dat hij wil spelen. Chelsea vindt ook dat hij moet spelen. Dus zeg nooit nooit. Met Mike hebben we het er nog niet over gehad. Het is daar nu nog te vroeg voor. Onze focus ligt nu op de play-offs", aldus de sportieve baas.

Dat wordt in Het Belang van Limburg nu ook expliciet bevestigd door Penders zelf. "Daar hebben we nog geen gesprek over gehad. Alle opties blijven open. Of een eventuele titel en deelname aan de Champions League die beslissing kunnen beïnvloeden? Dat zou kunnen", geeft hij de fans alvast goede hoop.

Denkt u dat Penders nog een seizoen in Genk zal blijven?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

17
17
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

40
40
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

22
22
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

42
42
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

44
44
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

108
108
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

81
81
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

67
67
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

85
85
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

47
47
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

230
230
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

266
266
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

125
125
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

78
78
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

42
42
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

302
302
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

87
87
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

344
344
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

202
202
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

113
113
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

443
443
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

190
190

Meer sportnieuws