Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

door
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een penalty in het absolute slot nodig had om de koploper te kloppen. Met dank aan Mike Penders, die andermaal liet zien waarom Chelsea vorige zomer al 20 miljoen voor hem veil had.

De pas 19-jarige Limburger, die wel beter had kunnen doen bij de strafschop van Maxim De Cuyper, werd zo in één klap de duurste doelman ooit in België. Ondanks zijn jeugdige leeftijd bezweek Penders niet onder die druk. Integendeel: gaandeweg won hij onder de lat het pleit van Hendrik Van Crombrugge.

Pech voor Van Crombrugge?

Tenzij dan alweer het volgende goudhaantje opstaat uit de Genkse keeperschool, sinds jaar en dag een kweekvijver van talent, hoopt hij volgend seizoen ongetwijfeld de nummer één tussen de palen te worden in de Cegeka Arena. Al zou Penders zelf daar misschien wel eens een stokje voor kunnen steken.

Tenslotte geraakte eerder al bekend dat het niet uit te sluiten valt dat het toptalent nog een jaartje langer op post blijft. "We zouden graag willen dat hij nog een jaar bij ons blijft, maar dat hangt niet van Genk af. Wel van Chelsea. De afspraak is dat hij straks naar daar gaat", vertelde Dimitri de Condé onlangs.

Penders langer bij KRC Genk?

"Chelsea zal bekijken of Mike daar volgend jaar een rol van betekenis kan spelen. Ik weet dat hij wil spelen. Chelsea vindt ook dat hij moet spelen. Dus zeg nooit nooit. Met Mike hebben we het er nog niet over gehad. Het is daar nu nog te vroeg voor. Onze focus ligt nu op de play-offs", aldus de sportieve baas.

Dat wordt in Het Belang van Limburg nu ook expliciet bevestigd door Penders zelf. "Daar hebben we nog geen gesprek over gehad. Alle opties blijven open. Of een eventuele titel en deelname aan de Champions League die beslissing kunnen beïnvloeden? Dat zou kunnen", geeft hij de fans alvast goede hoop.

JOUW MENING TELT:
Denkt u dat Penders nog een seizoen in Genk zal blijven?

Meest recent

'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

15
15
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

94
94
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

63
63
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

119
119
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

190
190
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

466
466
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

285
285
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

85
85
Club strikt ruwe diamant: experts verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

803
803
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

146
146
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

389
389
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

793
793
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

154
154
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

692
692
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

112
112
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

71
71
'Renard drukt door: Anderlecht op zucht van vierde zomeraanwinst'

Binnen een dikke week begint RSC Anderlecht aan de voorbereiding op het komende seizoen. Hoofdcoach ...

546
546
Miljoenenwinst voor Frank Rijkaard: Eén slimme investering

Frank Rijkaard is nog steeds een ronkende naam in de voetbalwereld. De Nederlander kende een ...

112
112
'Karel Geraerts heeft verrassende nieuwe club beet'

Het Europese seizoen in het clubvoetbal zit erop, de voorbereiding op de komende jaargang gaat ...

282
282
'Sportief directeur gecharmeerd: Napoli wil toeslaan bij Club'

Club Brugge KV beleefde tot dusver een redelijk rustige transferzomer, maar daar komt in de volgende ...

440
440
"Heel zwaar voor hem" - trio in problemen bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben het eerste luik van hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 achter de rug. ...

620
620
Antwerp baalt: bliksemvertrek Chery in kannen en kruiken

Antwerp FC heeft een teleurstellende week achter de rug. Vrijdag raakte bekend dat de Great Old ...

284
284
'Genk houdt tweede JPL-smaakmaker in transfervizier'

KRC Genk treedt komend seizoen opnieuw aan in Europa en kan dus nog wat versterking in de breedte ...

434
434
'Duivel zet zinnen op transfer: prijskaartje van 60 miljoen'

Na hun eerste WK-kwalificatiewedstrijden genieten de meeste Rode Duivels momenteel van een ...

163
163
'Eerste miljoenenbod binnen: Club legt prijs De Cuyper vast'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal kwijtspelen, staat zo ...

1560
1560

Meer sportnieuws