Ulderink doet straffe onthulling: “Irritaties bij Antwerp”

door
Ulderink doet straffe onthulling: “Irritaties bij Antwerp”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen zitten. The Great Old besloot om hoofdtrainer Jonas De Roeck de laan uit te sturen en Jonas Ulderink aan te stellen. De Nederlander was in het verleden de assistent van Mark van Bommel, maar voorlopig blijven de resultaten uit.

Achter de schermen werd al gefluisterd dat Antwerp niet door zal gaan met Ulderink na de Champions Play-Offs. Namen zoals Alfred Schreuder (ex-Club Brugge) en Hein Vanhaezebrouck (ex-KAA Gent) werden al genoemd. Ulderink gaf een persconferentie voor de match tegen de Buffalo’s.

Irritatie bij Antwerp

Er staat druk op de ketel voor de match tegen Antwerp. “Dit is een heel belangrijk duel voor beide clubs. Als we nu niet winnen, komt er nog meer druk op de matchen nadien. Het wordt zaak om de lijn van de tweede helft tegen Club Brugge door te zetten. We verloren wel met 2-3, maar we hielden er toch een positief gevoel aan over. Die intenties moeten we zondag opnieuw op de mat leggen.”

Ulderink zag irritaties bij Antwerp en ziet dat als positief. “We moeten zondag een eind maken aan die slechte reeks. Ik voel ook bij de spelers dat zij het wíllen. De voorbije dagen waren er een paar momentjes van irritatie tijdens de trainingen. De spelers zijn scherp, ook voor elkaar. Dat is positief”, citeert Het Laatste Nieuws de Nederlandse oefenmeester.

Onzekerheid

Er heerst veel onzekerheid bij Antwerp. Niet enkel bij de hoofdtrainer, maar ook achter de schermen zijn er vragen. Voorzitter Paul Gheysens ligt zwaar onder vuur door de financiële perikelen bij Ghelamco. Dat de afbraak van Tribune 2 plots werd uitgesteld schoot ook in het verkeerde keelgat van de fans. De supporters willen vooral duidelijkheid over de toekomstplannen.

POLL: Zie jij Antwerp de rug rechten tegen KAA Gent?

Meest recent

'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

4
4
'KRC Genk kan cashen: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

43
43
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

31
31
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

131
131
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

93
93
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

31
31
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

254
254
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

91
91
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

191
191
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

260
260
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

152
152
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

41
41
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1621
1621
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

137
137
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

384
384
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

154
154
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

274
274
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

74
74
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

104
104
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

78
78

Meer sportnieuws