Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

1283 stemmen
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de kopjes te laten hangen. Na de 5-1 nederlaag tegen Union SG zet de harde kern van The Great Old alles op scherp voor de clash tegen Club Brugge.

Het overkoepelend suppportersorgaan Collectief 86 had niet enkel een boodschap voor het bestuur van Antwerp na de perikelen van de afgelopen weken, maar ook voor Club Brugge. Antwerp moest de afgelopen twee matchen zonder uitfans meemaken.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Fans zijn er klaar voor

Antwerp werd gestraft voor ongeregeldheden tegen Beerschot en ook op Union waren er aldus geen uitfans. “Wij waren er niet bij om jullie te steunen. Dat is onze fout. Sorry daarvoor. Maar blijven liggen? Dat is niet wie we zijn. Nooit geweest. Wij krabbelen recht en gaan door. En grijpen dit moment om nòg sterker als één blok achter onze ploeg te staan - zoals we altijd doen.”

Club Brugge is alvast gewaarschuwd, het gaat spoken op de Bosuil. “Daarom roepen we iedereen op om de bezorgdheden even aan de kant te schuiven en nu zondag het vuur terug aan te wakkeren. En de Bosuil te laten branden. Laat elke vierkante meter voelen dat dit óns huis is. Aan onze boys: We’ve got your back! Van het eerste fluitsignaal tot de laatste seconde.”

Onzekerheid en vragen

De supporters zitten met veel vragen, maar focussen zich nu op het sportieve. “De laatste weken gromt de onderbuik van de Bosuil. Wat gebeurt er met Tribune 2? Wat met de abonnementsprijzen? De financiële situatie? En hoe zal onze ploeg er volgend seizoen uitzien? Terechte vragen. Vragen waar we vandaag helaas nog geen klare antwoorden op hebben. Maar dat wil niet zeggen dat ze niet leven.”

Antwerp heeft de meest fanatieke achterban van België...

Meest recent

'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

2
2
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

98
98
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

42
42
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

9
9
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

74
74
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

157
157
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

210
210
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

231
231
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

46
46
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

45
45
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

89
89
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

100
100
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

84
84
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

179
179
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

283
283
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

271
271
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

349
349
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

203
203
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1030
1030

Meer sportnieuws