Pech voor topclubs: "Ik blijf bij Dender"

door
Pech voor topclubs:

FCV Dender wist zich op de laatste speeldag officieel te redden. Een geslaagd seizoen voor Vincent Euvrard & co. De club kan nu volop werk maken van de kern voor komend seizoen. Er kwam goed nieuws naar buiten.

LEES OOK: 'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Geen uitverkoop bij Dender

Bruny Nsimba blijft, Noah Mbamba ook én Aurélen Scheidler zal zijn optie gelicht zien worden. Vincent Euvrard is tevreden dat Nsimba bijtekent. "Als een speler nog maar een jaar contract heeft, betekent dat verlengen of verkopen”, aldus de coach over de spits. 

"Dat is nu eenmaal het economische model in de Belgische competitie. Ik besef dat we een aantal spelers zullen kwijtspelen, maar dan komt het erop aan om die passend te vervangen. Het is uiteraard niet de bedoeling om uitverkoop te houden. Zo blijft Noah Mbamba sowieso aan boord. De optie op Aurélen Scheidler wordt ook gelicht, al kan je er uiteraard van uitgaan dat ook voor hem forse interesse zal bestaan."

Nsimba blijft

Nsimba wil nog een jaar bij Dender spelen. "Ja, ik speel ook volgend jaar nog bij Dender. Mijn contract werd nog niet verlengd, maar daar zal de club wel over communiceren. Ik voel me hier alvast goed. Ik ben 24 en zit nog niet aan mijn plafond. Ik zit aan zes goals, maar de competitie duurt nog tien speeldagen."

Bij Dender is de duidelijkheid over het behoud een zegen voor de club. Zo kunnen ze voorsprong nemen op de concurrenten en spelers al warm proberen te maken voor komend seizoen. Een voordeel.

Goed beleid bij Dender?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

3
3
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

58
58
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

41
41
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

99
99
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

235
235
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

97
97
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

266
266
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

98
98
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

159
159
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

136
136
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

234
234
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

558
558
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

137
137
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

250
250
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

63
63
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

206
206
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

153
153
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

324
324
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

288
288
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

148
148
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

334
334
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

256
256
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

947
947

Meer sportnieuws