'Man City en Chelsea willen volgende ex-Neerpede-parel halen'

door
'Man City en Chelsea willen volgende ex-Neerpede-parel halen'

Manchester City gaat in de zomer een grote schoonmaak houden. Er zullen een aantal spelers de club verlaten, maar er komen ook heel wat nieuwe krachten bij. Gaat Jérémy Doku het gezelschap krijgen van een oude bekende vanuit Neerpede? 

LEES OOK: Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

City aast op Svilar

Volgens Italiaanse media heeft Manchester City interesse in Mile Svilar. De 24-jarige doelman is na moeilijke beginjaren helemaal doorgebroken bij AS Roma. Daar speelde hij zich danig in de kijker. Het is dan ook geen toeval dat de interesse groeit.

Chelsea, wie willen zij niet?, heeft uiteraard ook interesse in hem. Daar zou hij met Roméo Lavia ook een ex-speler van Neerpede tegen het lijf lopen. Bayern München zou ook wel graten zien in de komst van de voormalige doelman van RSC Anderlecht. AS Roma hoopt op zijn beurt het contract van de Servische doelman open te breken.

Bayern, Chelsea en AS Roma

Svilar ligt nog tot medio 2027 onder contract bij AS Roma, maar daar willen ze hem belonen voor zijn goede prestaties. De keeper kan er bijtekenen, maar wil wel 4 miljoen euro per jaar gaan verdienen. AS Roma wil dat voorlopig niet geven.

Het is dan ook geen toeval dat nét nu de namen van Bayern München, Manchester City en Chelsea worden gelekt. Een voorspelbare strategie om AS Roma nog meer onder druk te zetten. Het is het spelletje dat steevast wordt gespeeld.

Svilar speelde in het verleden voor Benfica, maar doorbreken lukte niet. Via het netwerk van bepaalde makelaars kwam hij verrassend genoeg toch bij AS Roma terecht. Daar wist hij zijn kans te grijpen toen hij die kreeg. Ondertussen is zijn marktwaarde gestegen naar veertien miljoen euro.

Zal Silvar naar de Premier League verkassen?

Meest recent

Ontslag Wils bij Antwerp? ‘De Roeck beslist mee over lot’

Stef Wils staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old staat in de Jupiler Pro League ...

33
33
“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

23
23
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

97
97
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

19
19
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

71
71
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

257
257
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

138
138
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

163
163
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

232
232
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

325
325
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

33
33
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

101
101
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

279
279
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

274
274
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

195
195
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

100
100
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

316
316
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

266
266
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

339
339
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

124
124
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

350
350
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

133
133
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

192
192
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

479
479

Meer sportnieuws