Karetsas schittert en deelt steek uit aan Rode Duivels

door
Karetsas schittert en deelt steek uit aan Rode Duivels

Kostantinos Karetsas heeft op 17-jarige leeftijd zijn debuut gemaakt bij de Griekse nationale ploeg. Daarmee is het goudhaantje van KRC Genk de jongste speler ooit voor de Grieken. De Rode Duivels blijven verweesd achter.

Karetsas is dit seizoen volledig doorgebroken bij KRC Genk. Het supertalent kon ook voor België kiezen en Vincent Mannaert trok dan ook nadrukkelijk aan zijn mouw. De Rode Duivels grepen uiteindelijk mis. Na zijn debuut tegen Schotland reageerde Karetsas met een sneer richting de Duivels.

Karetsas schittert

Tegen Schotland mocht Karetsas invallen en het toptalent stelde niet teleur. Met enkele knappe acties veroverde hij meteen de Griekse harten. Toch baalde hij na afloop want Schotland ging met de overwinning lopen (0-1, red.). "Het resultaat was natuurlijk niet wat ik verwacht had, maar ik ben wel heel blij dat ik mijn debuut heb kunnen maken. De sfeer was geweldig.”

Karetsas maakt dit seizoen indruk in de Jupiler Pro League bij competitieleider KRC Genk. De Rode Duivels hadden het talent maar al te graag binnengehaald, maar zijn hart koos voor Griekenland. Karetsas duwde het mes ook nog even dieper in de wonde. "Ik weet gewoon dat ik de juiste keuze heb gemaakt. Als ik nu voor België zou spelen, zou Griekenland in mijn hoofd zitten. Ik ben een Griek en ik voel me een Griek.”

Rode Duivels balen

De Rode Duivels balen als een stekker. Karetsas wordt een grote toekomst voorspeld en de Europese topclubs hebben zijn naam alvast in elk scoutsboekje genoteerd. KRC Genk hoopt dan ook op de jackpot bij een toekomstige verkoop, maar voorlopig lijkt Karetsas nog zijn kunsten te willen vertonen op de Belgische velden. Net zoals Griekenland ging België onderuit in de Nations League.

Onder Rudi Garcia is de Belgische nationale ploeg aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer liet meteen zien nieuw talent een kans te willen geven. De 17-jarige Jorthy Mokio maakte direct zijn debuut tegen Oekraïne. Het mocht echter niet baten want de linksback van Ajax kwam twee minuten voor tijd het veld in en toen lag de 3-1 eindstand al vast. Een valse start voor Garcia en consorten.

JOUW MENING TELT:
Had jij Karetsas graag bij de Rode Duivels gezien?

Meest recent

Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

180
180
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

45
45
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

180
180
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

33
33
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

49
49
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

341
341
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

81
81
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

67
67
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

539
539
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

161
161
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

224
224
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

230
230
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

171
171
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

64
64
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

191
191
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

570
570
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

518
518
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

248
248
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

583
583
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1530
1530
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

101
101
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

166
166
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

197
197
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

116
116

Meer sportnieuws