Crasson begrijpt Hubert niet: "Hoelang duurt die grap nog?"

door
Crasson begrijpt Hubert niet:

RSC Anderlecht is zeer pover bezig in 2025. De druk op David Hubert neemt toe. Bertrand Crasson volgt zijn voormalige werkgever ook nog steeds op de voet. Hij was scherp voor de Belgische recordkampioen.

LEES OOK: Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Transfertip voor Renard

"Keshi, Nilis, Degryse, Zetterberg, Musonda... Dat waren allemaal uitzonderlijke spelers. Die vind je niet meer terug in de huidige selectie. Nu staan er met uitzondering van Vertonghen en Hazard geen voetballers meer op het veld die al iets bereikt hebben. Het zijn jonge gasten die na een verloren wedstrijd een foto op Instagram plaatsen, duizend likes krijgen en tevreden zijn, terwijl ze gespeeld hebben als ezels", vertelt Crasson aan de podcast Radio Radzinski.

Hij merkt ook op dat Anderlecht fysieker moet worden. Dat kan, als Leander Dendoncker én Mario Stroeykens op het middenveld spelen, en Anderlecht ook spelers als Jan Vertonghen, Jan-Carlo Simic en Ludwig Augustinsson opstelt.

"Om te beginnen is er één speeldag voor het einde van de reguliere competitie geen typeploeg. Oke, er zijn heel wat blessures, maar je moet toch eens duidelijke keuzes durven maken. Daarnaast ontbreekt het dit middenveld aan voldoende body. Stroeykens gebruikt zijn lichaam beter en beter, maar de rest weegt te licht. Letterlijk en figuurlijk."

Vertonghen moet spelen

Crasson, vroeger een rechtsachter, ziet dat er achteraan veel misgaat. Hij is geen grote fan van de verdediger Moussa N’Diaye. Daarnaast vraagt hij zich terecht af waarom Jan Vertonghen niets speelt.

"Neem N’Diaye. Da’s een mooie voetballer, maar geen verdediger. Goed verdedigen is een kunst waar die gasten geen kaas van hebben gegeten. En met Vertonghen zit de enige speler die wel weet hoe het moet op de bank. Hoelang gaat die grap trouwens nog blijven duren? Zelfs al is hij niet honderd procent fit, dan nog moet je hem opstellen. Want zelfs aan zeventig procent is hij nog altijd beter dan al de rest samen."

Moet Vertonghen starten tegen Cercle?

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

0
0
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

22
22
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

30
30
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

121
121
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

62
62
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

360
360
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

147
147
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

55
55
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

331
331
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

172
172
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

475
475
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

355
355
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

275
275
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

111
111
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

790
790
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

179
179
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

123
123
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

127
127
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

60
60
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

617
617
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

184
184
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

162
162
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

685
685
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

122
122
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

89
89

Meer sportnieuws