Eddy Snelders leverde woensdagavond commentaar bij de wedstrijd tussen RSC
Anderlecht en Paris Saint-Germain. Hij zag dat
Paars-Wit afgemaakt werd door Zlatan Ibrahimovic.
"Anderlecht begon nochtans moedig", zegt Snelders in een gesprek met
Sporza. "Het kwam met schrik en niet zo'n groot vertrouwen op het veld omdat de vorige matchen niet erg sterk waren. Maar het eerste kwartier in een soort nieuw concept viel redelijk goed mee."
Nadat Ibrahimovic zijn duivels ontbond, was er niets meer aan te doen, zag ook de voormalige assistent-bondscoach. "Vanaf het eerste doelpunt begon het af te kalven en werd het een kat-en-muisspel. Het was niet meer krachtig genoeg om nog tegenwerk te bieden."
Snelders is streng in zijn oordeel over dit Anderlecht. "Over de hele match bekeken was het veel te licht om in deze competitie te kunnen meedoen. Ik vrees dat dit jaar het niveau van de Champions League te hoog ligt voor Anderlecht."
"Ze hebben dat ticket vorig seizoen afgedwongen met een ploeg die toch meer uitgebalanceerd was", meent Snelders. "Dit jaar hebben ze voor de jeugd gekozen, voor meer voetballers en géén brekers. Maar het blijkt allemaal net iets te weinig te zijn."
LEES OOK:
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit