'Antwerp haalt oude bekende terug als opvolger De Roeck'

door
'Antwerp haalt oude bekende terug als opvolger De Roeck'

Grote verrassing bij Antwerp op maandag, want daags nadat het zekerheid kreeg over deelname aan de Champions' Play-Off werd Jonas De Roeck op straat gezet. De trainerswissel kwam voor velen als een donderslag bij heldere hemel.

Terwijl het onbegrip groot is over het ontslag van De Roeck, lijkt de timing van de beslissing niet helemaal toeval te zijn. Antwerp lijkt immers snel een opvolger voor te willen stellen en heeft alvast een topkandidaat in het vizier.

LEES OOK: 'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Antwerp wil Ulderink als opvolger De Roeck

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat het de bedoeling is dat Andries Ulderink terugkeert op de Bosuil. De eerste gesprekken met de 55-jarige Nederlander hebben alvast plaatsgevonden. Hij is een vrij en dus zijn er geen obstakels voor zijn terugkeer.

Eind december stapte Ulderink immers op bij Rangers, waar hij een halfjaar aan de slag was als assistent van Philippe Clement. Daarvoor was hij twee jaar lang aan de slag geweest bij de Great Old als rechterhand van Mark van Bommel.

Twee jaar assistent van Van Bommel

Nu is het dus de bedoeling dat Ulderink terugkeert om de touwtjes zelf in handen te nemen. Hoewel hij de voorbije jaren vooral aan de slag was als assistent, beschikt hij immers ook over de nodige ervaring als hoofdcoach.

Die functie vervulde hij in het verleden bij onder meer Go Ahead Eagles, De Graafschap, AGOVV en Ajax Cape Town. Daarnaast was Ulderink ook enkele jaren coach van Jong Ajax. Hij heeft dus ook ervaring met het begeleiden van jonge talenten, ook een belangrijk gegeven bij Antwerp dezer dagen.

Zou Ulderink een goede keuze zijn van Antwerp?

Meest recent

Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

6
6
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

61
61
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

131
131
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

120
120
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

190
190
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

179
179
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

223
223
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2560
2560
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

488
488
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

324
324
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

266
266
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

201
201
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

401
401
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

169
169
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1206
1206
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

471
471
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1582
1582
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

467
467
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

71
71
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

118
118
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

572
572
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

437
437
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

446
446
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

154
154

Meer sportnieuws