Hubert komt met zeer slecht nieuws over Dolberg

door
Hubert komt met zeer slecht nieuws over Dolberg

RSC Anderlecht speelt donderdag tegen Fenerbahçe en zondag tegen Union SG. Paars-Wit kent weer heel wat blessureleed. David Hubert gaf vandaag een update over de blessure van de Deense sterspeler Kasper Dolberg.

LEES OOK: Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Geen Dolberg tegen Fenerbahçe en Union SG

Dolberg keerde weer terug bij Anderlecht, nog steeds met een fel ingepakte knie, maar tegen Sporting Charleroi kreeg hij een tik op die knie. De aanvaller moest voortijdig gewisseld worden. Hubert had minder goed nieuws te melden.

"Hij zal deze week afwezig zijn. Dat is een tegenvaller, want het is onze topschutter. Dat hij niet tegen Union SG zal spelen? Die kans is zeer groot, laten we zeggen 95%", verklaarde Hubert zopas op zijn persbabbel.

Goto of Vazquez?

Dat is een enorme tegenvaller, want Dolberg is veruit de beste speler van Anderlecht. RSCA zal dus zonder zijn smaakmaker aan de bak moeten tegen Union SG. De kans is groot dat Luis Vazquez minstens een van de twee duels in de basis gaat starten. Aangezien de partij tegen Union SG belangrijker is, lijkt hij daar zeker te gaan starten.

Met Keisuke Goto is er nog een spits die goed in vorm steekt. Hij toonde zich bij de eerste ploeg en scoorde twee keer. Goto was afgelopen weekend ook nog twee keer trefzeker tegen Lommel SK, dat gebeurde wel met RSCA Futures. Mogelijk krijgt de Japanner een nieuwe kans.

Hubert zag Mario Stroeykens en Yari Verschaeren nog niet terugkeren op het veld. De kans lijkt daarom ook aanwezig te zijn dat zij zondag ook niet van de partij zijn. Samuel Edozie traint wel mee, maar zal tegen Fenerbahçe wellicht gespaard worden. Zondag kan hij dan mogelijk wel in de selectie zitten. Elyess Dao trainde ook mee en kan zondag ook een optie zijn in de aanval.

Wie moet in de plaats van Dolberg starten?

Meest recent

'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

0
0
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

33
33
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

14
14
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

23
23
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

25
25
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

143
143
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

232
232
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

104
104
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

73
73
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

184
184
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

419
419
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

318
318
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

107
107
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

344
344
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

393
393
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

114
114
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

88
88
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

189
189
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

182
182
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

200
200
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

98
98

Meer sportnieuws