Hommeles bij KVM: "Regelrechte aanval op zijn ploegmaats"

door
Hommeles bij KVM:

KV Mechelen geraakt momenteel niet uit zijn negatieve spiraal. Afgelopen vrijdag leek Malinwa nochtans op weg naar een broodnodige zege, maar tegen AA Gent werd een dubbele voorsprong nog te grabbel gegooid. De interne frustraties nemen dan ook zienderogen toe.

Malinwa leek zich in het najaar nog op te werpen tot één van de outsiders voor een ticket richting Play-Off I. Maar vervolgens kenden Hasi en co een stevige terugval en lukte het amper nog wedstrijden al winnend af te sluiten. Hierdoor maakte KVM ook een flinke tuimeling in het klassement.

LEES OOK: Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Raman pakt ploegmaats aan

De Mechelaars snakten vrijdagavond dan ook naar hun eerste competitiezege sinds eind november. Die leek tegen AA Gent ook in de maak. Onder meer dankzij twee goals van Benito Raman liep KVM uit tot 3-1. Maar in de slotminuten wisten de Buffalo's zich alsnog langszij te knokken: 3-3-eindstand.

En dat zorgde duidelijk voor frustratie. Zo hoorde analist Patrick Goots onder meer hoe Raman hard was voor zijn ploegmaats. "Man in bloedvorm Raman sprak over kinderlijk weggegeven doelpunten, waarmee Mechelen – volgens hem – wilde zeggen dat het naar de play-downs wil. Een regelrechte aanval op zijn medemaats", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Hasi schiet op eigen spelers

Maar ook Besnik Hasi houdt zich niet in. Na de nederlaag op het veld van Anderlecht maakte de coach al brandhout van zijn spelers voor hun gebrek aan defensieve kwaliteiten. "We kunnen gewoon niet verdedigen", foeterde hij toen. Vrijdag was het dan weer aanvaller Lion Lauberbach die de volle laag kreeg.

Goots waarschuwt echter dat de trainer zich daarmee op dun ijs bevindt. "Hasi floepte er dan weer uit dat Lauberbach zelfs op training niet kan scoren. Als hij dermate op zijn spelers blijft schieten – en niet met losse flodders, maar recht op de man – dan moet hij toch gaan opletten. Hij kan dan wel zeggen dat de groep moet samenblijven, maar zulke uitspraken zijn niet bepaald bevorderlijk voor de cohesie."

🚀

Hasi blijft de juiste coach voor dit KVM ...

Meest recent

Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar Jupiler Pro League?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

33
33
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

62
62
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

34
34
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

107
107
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

179
179
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

158
158
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

103
103
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

81
81
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

120
120
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

129
129
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

125
125
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

85
85
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

229
229
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

142
142
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

171
171
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

267
267
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

254
254
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

140
140
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

234
234
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

428
428
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

113
113
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

686
686
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

347
347
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

521
521

Meer sportnieuws