Hommeles bij KVM: "Regelrechte aanval op zijn ploegmaats"

door
Hommeles bij KVM:

KV Mechelen geraakt momenteel niet uit zijn negatieve spiraal. Afgelopen vrijdag leek Malinwa nochtans op weg naar een broodnodige zege, maar tegen AA Gent werd een dubbele voorsprong nog te grabbel gegooid. De interne frustraties nemen dan ook zienderogen toe.

Malinwa leek zich in het najaar nog op te werpen tot één van de outsiders voor een ticket richting Play-Off I. Maar vervolgens kenden Hasi en co een stevige terugval en lukte het amper nog wedstrijden al winnend af te sluiten. Hierdoor maakte KVM ook een flinke tuimeling in het klassement.

LEES OOK: Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

Raman pakt ploegmaats aan

De Mechelaars snakten vrijdagavond dan ook naar hun eerste competitiezege sinds eind november. Die leek tegen AA Gent ook in de maak. Onder meer dankzij twee goals van Benito Raman liep KVM uit tot 3-1. Maar in de slotminuten wisten de Buffalo's zich alsnog langszij te knokken: 3-3-eindstand.

En dat zorgde duidelijk voor frustratie. Zo hoorde analist Patrick Goots onder meer hoe Raman hard was voor zijn ploegmaats. "Man in bloedvorm Raman sprak over kinderlijk weggegeven doelpunten, waarmee Mechelen – volgens hem – wilde zeggen dat het naar de play-downs wil. Een regelrechte aanval op zijn medemaats", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Hasi schiet op eigen spelers

Maar ook Besnik Hasi houdt zich niet in. Na de nederlaag op het veld van Anderlecht maakte de coach al brandhout van zijn spelers voor hun gebrek aan defensieve kwaliteiten. "We kunnen gewoon niet verdedigen", foeterde hij toen. Vrijdag was het dan weer aanvaller Lion Lauberbach die de volle laag kreeg.

Goots waarschuwt echter dat de trainer zich daarmee op dun ijs bevindt. "Hasi floepte er dan weer uit dat Lauberbach zelfs op training niet kan scoren. Als hij dermate op zijn spelers blijft schieten – en niet met losse flodders, maar recht op de man – dan moet hij toch gaan opletten. Hij kan dan wel zeggen dat de groep moet samenblijven, maar zulke uitspraken zijn niet bepaald bevorderlijk voor de cohesie."

Hasi blijft de juiste coach voor dit KVM ...

Meest recent

‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

134
134
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

23
23
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

16
16
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

158
158
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

114
114
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

170
170
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

170
170
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

95
95
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

311
311
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

316
316
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

182
182
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

141
141
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

495
495
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

94
94
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

160
160
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

101
101
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

274
274
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

206
206
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

537
537
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221

Meer sportnieuws