Hommeles bij KVM: "Regelrechte aanval op zijn ploegmaats"

1422
Hommeles bij KVM:

KV Mechelen geraakt momenteel niet uit zijn negatieve spiraal. Afgelopen vrijdag leek Malinwa nochtans op weg naar een broodnodige zege, maar tegen AA Gent werd een dubbele voorsprong nog te grabbel gegooid. De interne frustraties nemen dan ook zienderogen toe.

Malinwa leek zich in het najaar nog op te werpen tot één van de outsiders voor een ticket richting Play-Off I. Maar vervolgens kenden Hasi en co een stevige terugval en lukte het amper nog wedstrijden al winnend af te sluiten. Hierdoor maakte KVM ook een flinke tuimeling in het klassement.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Raman pakt ploegmaats aan

De Mechelaars snakten vrijdagavond dan ook naar hun eerste competitiezege sinds eind november. Die leek tegen AA Gent ook in de maak. Onder meer dankzij twee goals van Benito Raman liep KVM uit tot 3-1. Maar in de slotminuten wisten de Buffalo's zich alsnog langszij te knokken: 3-3-eindstand.

En dat zorgde duidelijk voor frustratie. Zo hoorde analist Patrick Goots onder meer hoe Raman hard was voor zijn ploegmaats. "Man in bloedvorm Raman sprak over kinderlijk weggegeven doelpunten, waarmee Mechelen – volgens hem – wilde zeggen dat het naar de play-downs wil. Een regelrechte aanval op zijn medemaats", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Hasi schiet op eigen spelers

Maar ook Besnik Hasi houdt zich niet in. Na de nederlaag op het veld van Anderlecht maakte de coach al brandhout van zijn spelers voor hun gebrek aan defensieve kwaliteiten. "We kunnen gewoon niet verdedigen", foeterde hij toen. Vrijdag was het dan weer aanvaller Lion Lauberbach die de volle laag kreeg.

Goots waarschuwt echter dat de trainer zich daarmee op dun ijs bevindt. "Hasi floepte er dan weer uit dat Lauberbach zelfs op training niet kan scoren. Als hij dermate op zijn spelers blijft schieten – en niet met losse flodders, maar recht op de man – dan moet hij toch gaan opletten. Hij kan dan wel zeggen dat de groep moet samenblijven, maar zulke uitspraken zijn niet bepaald bevorderlijk voor de cohesie."

Hasi blijft de juiste coach voor dit KVM ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

36
36
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

52
52
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

43
43
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

25
25
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

126
126
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

82
82
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

227
227
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

101
101
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

331
331
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

65
65
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

350
350
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

196
196
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws