Hommeles bij KVM: "Regelrechte aanval op zijn ploegmaats"

door
Hommeles bij KVM:

KV Mechelen geraakt momenteel niet uit zijn negatieve spiraal. Afgelopen vrijdag leek Malinwa nochtans op weg naar een broodnodige zege, maar tegen AA Gent werd een dubbele voorsprong nog te grabbel gegooid. De interne frustraties nemen dan ook zienderogen toe.

Malinwa leek zich in het najaar nog op te werpen tot één van de outsiders voor een ticket richting Play-Off I. Maar vervolgens kenden Hasi en co een stevige terugval en lukte het amper nog wedstrijden al winnend af te sluiten. Hierdoor maakte KVM ook een flinke tuimeling in het klassement.

LEES OOK: Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

Raman pakt ploegmaats aan

De Mechelaars snakten vrijdagavond dan ook naar hun eerste competitiezege sinds eind november. Die leek tegen AA Gent ook in de maak. Onder meer dankzij twee goals van Benito Raman liep KVM uit tot 3-1. Maar in de slotminuten wisten de Buffalo's zich alsnog langszij te knokken: 3-3-eindstand.

En dat zorgde duidelijk voor frustratie. Zo hoorde analist Patrick Goots onder meer hoe Raman hard was voor zijn ploegmaats. "Man in bloedvorm Raman sprak over kinderlijk weggegeven doelpunten, waarmee Mechelen – volgens hem – wilde zeggen dat het naar de play-downs wil. Een regelrechte aanval op zijn medemaats", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Hasi schiet op eigen spelers

Maar ook Besnik Hasi houdt zich niet in. Na de nederlaag op het veld van Anderlecht maakte de coach al brandhout van zijn spelers voor hun gebrek aan defensieve kwaliteiten. "We kunnen gewoon niet verdedigen", foeterde hij toen. Vrijdag was het dan weer aanvaller Lion Lauberbach die de volle laag kreeg.

Goots waarschuwt echter dat de trainer zich daarmee op dun ijs bevindt. "Hasi floepte er dan weer uit dat Lauberbach zelfs op training niet kan scoren. Als hij dermate op zijn spelers blijft schieten – en niet met losse flodders, maar recht op de man – dan moet hij toch gaan opletten. Hij kan dan wel zeggen dat de groep moet samenblijven, maar zulke uitspraken zijn niet bepaald bevorderlijk voor de cohesie."

Hasi blijft de juiste coach voor dit KVM ...

Meest recent

‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

0
0
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

69
69
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

89
89
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

38
38
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

88
88
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

114
114
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

143
143
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

141
141
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

50
50
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

40
40
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

174
174
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

82
82
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

367
367
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

298
298
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

85
85
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

592
592
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

70
70
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

619
619
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

429
429
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

214
214
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

128
128
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

106
106
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

264
264

Meer sportnieuws