Hasi haalt wéér uit: "Kan zelfs niet scoren op training"

door
Hasi haalt wéér uit:

KV Mechelen verloor in de extra tijd nog twee dure punten. Het speelde 3-3 tegen AA Gent. Besnik Hasi was achteraf boos op de VAR, maar haalde nog maar eens zwaar uit naar zijn spelers. Moet de coach vrezen voor zijn positie?

LEES OOK: Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Uithaal naar Lauberbach

Hasi was furieus over de afgekeurde goal. Dat hij boos was, valt te begrijpen. De VAR had maar liefst negen minuten nodig om een beslissing te nemen. 

De coach ging echter ook nog eens uithalen naar zijn spelersgroep. Bepaalde jongens kregen de wind van voren van de coach. Lion Lauberbach kreeg een stevige veeg uit de pan van Hasi.

"Bij een 3-1-stand gaat een van onze invallers (Lauberbach, red.) in de aanval. Torunarigha, die al geel had, pakt hem bij z’n truitje. Waarom gaat hij daar in godsnaam niet naar de grond? Hij kan zelfs niet scoren op training. Waarom probeert hij dan te scoren?", is de reactie van Hasi bij Het Laatste Nieuws. 

Druk op Hasi neemt toe

"Dan is het rood, valt Gent met tien en is het bingo voor ons. Daar moeten we veel slimmer zijn. Er zijn een paar jongens over hun limiet gegaan en onze invallers zijn niet goed ingekomen, waardoor we de bal voorin niet meer konden bijhouden. Maar nogmaals: die 3-3 moest altijd afgekeurd worden", zei Hasi.

Het is niet de eerste keer dat Hasi uithaalt naar zijn spelers. Een aantal weken geleden kregen zijn verdedigers de volle laag, deze keer zijn aanvaller. De druk wordt duidelijk groot op Hasi. Met deze ploeg een 4 op 30 halen, is not done. Wat zal het bestuur denken over deze uithalen? De coach viseerde immers ook al meermaals zijn bazen.

Zal Hasi het gelag betalen?

Meest recent

Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

24
24
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

168
168
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

178
178
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

206
206
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

260
260
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

50
50
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

232
232
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

171
171
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

174
174
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

415
415
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

360
360
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

291
291
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

191
191
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

555
555
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

712
712
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

422
422
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

172
172
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

652
652
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

617
617
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

388
388
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

175
175

Meer sportnieuws