Hasi haalt wéér uit: "Kan zelfs niet scoren op training"

506 stemmen
Hasi haalt wéér uit:

KV Mechelen verloor in de extra tijd nog twee dure punten. Het speelde 3-3 tegen AA Gent. Besnik Hasi was achteraf boos op de VAR, maar haalde nog maar eens zwaar uit naar zijn spelers. Moet de coach vrezen voor zijn positie?

LEES OOK: Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Uithaal naar Lauberbach

Hasi was furieus over de afgekeurde goal. Dat hij boos was, valt te begrijpen. De VAR had maar liefst negen minuten nodig om een beslissing te nemen. 

De coach ging echter ook nog eens uithalen naar zijn spelersgroep. Bepaalde jongens kregen de wind van voren van de coach. Lion Lauberbach kreeg een stevige veeg uit de pan van Hasi.

"Bij een 3-1-stand gaat een van onze invallers (Lauberbach, red.) in de aanval. Torunarigha, die al geel had, pakt hem bij z’n truitje. Waarom gaat hij daar in godsnaam niet naar de grond? Hij kan zelfs niet scoren op training. Waarom probeert hij dan te scoren?", is de reactie van Hasi bij Het Laatste Nieuws. 

Druk op Hasi neemt toe

"Dan is het rood, valt Gent met tien en is het bingo voor ons. Daar moeten we veel slimmer zijn. Er zijn een paar jongens over hun limiet gegaan en onze invallers zijn niet goed ingekomen, waardoor we de bal voorin niet meer konden bijhouden. Maar nogmaals: die 3-3 moest altijd afgekeurd worden", zei Hasi.

Het is niet de eerste keer dat Hasi uithaalt naar zijn spelers. Een aantal weken geleden kregen zijn verdedigers de volle laag, deze keer zijn aanvaller. De druk wordt duidelijk groot op Hasi. Met deze ploeg een 4 op 30 halen, is not done. Wat zal het bestuur denken over deze uithalen? De coach viseerde immers ook al meermaals zijn bazen.

Zal Hasi het gelag betalen?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

49
49
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

9
9
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

198
198
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

41
41
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

137
137
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

261
261
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

37
37
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

152
152
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

292
292
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

437
437
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

389
389
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

146
146
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

83
83
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

396
396
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

204
204
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

489
489
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

136
136
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

334
334
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

575
575
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

324
324
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1019
1019
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

474
474
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

361
361

Meer sportnieuws