'Chelsea heeft recordsom veil voor steunpilaar Club Brugge'

door
'Chelsea heeft recordsom veil voor steunpilaar Club Brugge'

Club Brugge geniet internationaal alsmaar meer een uitstekende reputatie als kweekvijver van talent. Vandaag huisvest Jan Breydel ook na het abrupte vertrek van Andreas Skov Olsen in januari nog steeds een pak goudhaantjes. Al lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens ook zij het nest verlaten om elders hun vleugels uit te slaan.

Net zoals afgelopen zomer was er tijdens de wintermercato blijkbaar al de nodige interesse in onder andere Maxim De Cuyper en Raphael Onyedika, die net zoals nieuwkomers Ardon Jashari en Christos Tzolis niettemin besloten om gewoon aan boord te blijven. Dat geldt ook voor Joel Ordonez, aan wiens mouw het hardst getrokken wordt.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Chelsea wil Ordonez

Eerder geraakte alvast reeds bekend dat Chelsea weigert om de jacht op de 20-jarige Ecuadoraan op te geven. Lokale media komen nu met meer details op de proppen. Zo zou de Engelse grootmacht momenteel een bod van maar liefst 35 miljoen voorbereiden om Ordonez los te weken uit Westkapelle, waar hij nog tot medio 2028 vastligt.

Haast het dubbele van zijn geschatte marktwaarde, waarmee de viervoudig international veruit de duurste verdediger ooit in ons land zou worden. Chelsea hoopt zo de overige gegadigden voor te blijven. Vooral in Engeland zouden er nog altijd tal van kapers op de kust liggen voor Ordonez, destijds zelf voor zo'n vier miljoen in huis gehaald.

Club Brugge kan cashen

Na een aanpassingsperiode bij Club NXT ontpopte de ruwe diamant, sindsdien goed voor drie goals in 62 optredens, zich vooral onder Nicky Hayen tot een steunpilaar achterin. Dat levert hem mogelijk dus een fraaie transfer op waar hij zelf niet armer van wordt, want in Londen ligt er naar verluidt een jaarloon van 3,5 miljoen voor hem klaar.

Een stevige opwaardering ten opzichte van zijn salaris in Brugge, waar Ordonez jaarlijks ruim een miljoen zou opstrijken. Nu de belangstelling concrete vormen aanneemt staan er Dévy Rigaux, die anticipeerde op zijn nakende exit door met Vince Osuji een opvolger in huis te halen, pittige onderhandelingen te wachten. Wordt zeker vervolgd.

Ziet u Ordonez snel slagen bij Chelsea?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

11
11
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

13
13
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

16
16
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

48
48
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

36
36
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

35
35
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

66
66
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

147
147
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

119
119
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

114
114
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

58
58
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

51
51
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

113
113
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

169
169
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

251
251
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

148
148
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

95
95
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

198
198
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

350
350
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

117
117
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

483
483
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

130
130
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

275
275

Meer sportnieuws