Lang haalt na baalavond snoeihard uit naar eigen fans

129 stemmen
Lang haalt na baalavond snoeihard uit naar eigen fans

Voor PSV is 2025 niet opperbest begonnen. Het schakelde in de KNVB Beker wel Feyenoord uit en pakte in de Champions League zes op zes tegen Rode Ster Belgrado en Liverpool, maar in de Eredivisie is de titelverdediger op de sukkel.

Sinds de jaarwisseling kon PSV amper één van zijn vijf competitiewedstrijden winnen. Ook zaterdagavond greep het weer naast een zege. Het kwam niet verder dan een gelijkspel tegen Willem II, dat in de slotfase nog een punt uit de brand sleepte.

LEES OOK: 'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

Fans PSV laten onvrede blijken

Dat gebeurde bovendien na een zeer matige wedstrijd en de supporters in het Philips Stadion lieten hun onvrede merken over het spel van hun ploeg. Dat was tot grote onvrede van Noa Lang, die zich niet inhield.

De flamboyante winger bracht PSV op voorsprong en vierde zijn doelpunt met een veelbetekenend vingertje voor de lippen. Daarmee wou hij de fans het zwijgen opleggen en na de match haalde hij nog eens keihard uit.

Noa Lang slaat keihard terug

"Ik vind dat je je ploeg moet steunen als die het even zwaar heeft. Wij spelen niet goed op het moment, maar dan heb je het publiek juist nodig", spelde hij de eigen fans bij ESPN de les. "Ik vind het jammer dat die wisselwerking er totaal niet is."

"Ze beginnen meteen te fluiten, blijkbaar werkt dat zo bij deze fans. Dat leeft ook wel binnen het team. Ik vind dat wij meer krediet verdienen. Het is élke keer negatief. Het is belachelijk. Dat vindt de hele ploeg. Maar blijkbaar kunnen onze fans beter voetballen dan ons", besloot hij nog met een sneer.

Vind je dat hij een punt heeft?

Meest recent

Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

0
0
De Mil moet puzzelen: blessuregolf treft AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

2
2
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

108
108
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

73
73
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

382
382
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

264
264
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

190
190
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

275
275
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

194
194
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

248
248
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

146
146
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

490
490
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

199
199
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

324
324
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

385
385
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

279
279
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

323
323
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

93
93
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

186
186
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

108
108
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

391
391
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

489
489
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1086
1086
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

132
132

Meer sportnieuws