'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

door
'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

Na de karrenvracht aan gemiste kansen tegen Antwerp schreeuwt de achterban van Club Brugge om in het slot van de wintermercato toch nog snel wat extra aanvallend geweld in huis te halen. Hoewel ook Nicky Hayen dat idee wel genegen is lijkt die oproep evenwel in dovemansoren te vallen bij het bestuur van Blauw-Zwart. Voorlopig althans.

Eerder liet CEO Bob Madou al verstaan dat hij vertrouwen heeft in de huidige samenstelling van de selectie. Daar bracht de pijnlijke nederlaag op de Bosuil geen verandering in: ondanks het gebrek aan efficiëntie voorin blijkt de landskampioen bijvoorbeeld niet meer op zoek naar nog een concurrent voor Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant.

LEES OOK: Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Durdov opvolger Skov Olsen?

Op de flanken zal Hayen het dan weer moeten doen met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras, met eventueel Jutglà, Hugo Vetlesen en de jonge Shandre Campbell als alternatieven. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen had hij nochtans graag een winger verwelkomd, al kan de coach wel begrip opbrengen voor zijn bazen hun standpunt.

Alleen indien alle vakjes op de vacatures konden worden afgevinkt was Club bereid om nog in de buidel te tasten voor een direct inzetbare versterking, die dan liefst tevens op de langere termijn nog een financiële meerwaarde kon opleveren. Zowel qua leeftijd als prijskaartje leek Bruno Durdov alleszins te voldoen aan het gewenste profiel in Westkapelle.

Club wacht tot zomermercato

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri ondernam Club dan ook wel degelijk een poging om de 17-jarige Kroaat weg te plukken uit zijn thuisland, waar hij al goed was voor drie goals in 22 optredens voor Hajduk Split en als een absoluut toptalent wordt beschouwd. Na harde onderhandelingen kwamen Dévy Rigaux en co evenwel van een kale reis thuis.

Nochtans hadden zij een vijftal miljoen veil voor Durdov, die dan maar op de shortlist voor volgende zomer werd gezet. Benieuwd of de naar verluidt buitensporige eisen van de linkspoot zijn zaakwaarnemer dan geen struikelblok meer vormen, maar in de tussentijd zit het transferhuiswerk er ook volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws alvast op.

Huiswerk in januari afgerond

Volgens beide kranten hoeven we op uitgaand vlak evenmin nog verkeer te verwachten in Jan Breydel, waar enkel Vince Osuji neerstreek en fikse inspanningen werden geleverd om goudhaantjes zoals Joel Ordonez, Ardon Jashari en Raphael Onyedika aan boord te houden. Behoudens een verrassing zou het er nu ook de rest van de dag windstil blijven.

Club komt verzwakt uit de wintermercato

Meest recent

'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

14
14
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

85
85
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

186
186
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

34
34
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

122
122
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

103
103
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

63
63
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

256
256
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

43
43
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

43
43
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

216
216
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

110
110
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

276
276
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

214
214
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

265
265
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

624
624
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

282
282
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

149
149
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

506
506
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

99
99
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

220
220
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

513
513
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

95
95

Meer sportnieuws