'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

door
'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

Na de karrenvracht aan gemiste kansen tegen Antwerp schreeuwt de achterban van Club Brugge om in het slot van de wintermercato toch nog snel wat extra aanvallend geweld in huis te halen. Hoewel ook Nicky Hayen dat idee wel genegen is lijkt die oproep evenwel in dovemansoren te vallen bij het bestuur van Blauw-Zwart. Voorlopig althans.

Eerder liet CEO Bob Madou al verstaan dat hij vertrouwen heeft in de huidige samenstelling van de selectie. Daar bracht de pijnlijke nederlaag op de Bosuil geen verandering in: ondanks het gebrek aan efficiëntie voorin blijkt de landskampioen bijvoorbeeld niet meer op zoek naar nog een concurrent voor Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant.

LEES OOK: Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Durdov opvolger Skov Olsen?

Op de flanken zal Hayen het dan weer moeten doen met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras, met eventueel Jutglà, Hugo Vetlesen en de jonge Shandre Campbell als alternatieven. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen had hij nochtans graag een winger verwelkomd, al kan de coach wel begrip opbrengen voor zijn bazen hun standpunt.

Alleen indien alle vakjes op de vacatures konden worden afgevinkt was Club bereid om nog in de buidel te tasten voor een direct inzetbare versterking, die dan liefst tevens op de langere termijn nog een financiële meerwaarde kon opleveren. Zowel qua leeftijd als prijskaartje leek Bruno Durdov alleszins te voldoen aan het gewenste profiel in Westkapelle.

Club wacht tot zomermercato

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri ondernam Club dan ook wel degelijk een poging om de 17-jarige Kroaat weg te plukken uit zijn thuisland, waar hij al goed was voor drie goals in 22 optredens voor Hajduk Split en als een absoluut toptalent wordt beschouwd. Na harde onderhandelingen kwamen Dévy Rigaux en co evenwel van een kale reis thuis.

Nochtans hadden zij een vijftal miljoen veil voor Durdov, die dan maar op de shortlist voor volgende zomer werd gezet. Benieuwd of de naar verluidt buitensporige eisen van de linkspoot zijn zaakwaarnemer dan geen struikelblok meer vormen, maar in de tussentijd zit het transferhuiswerk er ook volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws alvast op.

Huiswerk in januari afgerond

Volgens beide kranten hoeven we op uitgaand vlak evenmin nog verkeer te verwachten in Jan Breydel, waar enkel Vince Osuji neerstreek en fikse inspanningen werden geleverd om goudhaantjes zoals Joel Ordonez, Ardon Jashari en Raphael Onyedika aan boord te houden. Behoudens een verrassing zou het er nu ook de rest van de dag windstil blijven.

Club komt verzwakt uit de wintermercato

Meest recent

Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

3
3
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

15
15
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

18
18
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

67
67
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

45
45
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

70
70
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

463
463
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

82
82
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

374
374
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

56
56
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

485
485
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

69
69
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

113
113
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

226
226
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

114
114
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

105
105
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

57
57
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

132
132
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

190
190
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

252
252
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

98
98
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

570
570
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

184
184
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

182
182

Meer sportnieuws