'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

872 stemmen
'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

Na de karrenvracht aan gemiste kansen tegen Antwerp schreeuwt de achterban van Club Brugge om in het slot van de wintermercato toch nog snel wat extra aanvallend geweld in huis te halen. Hoewel ook Nicky Hayen dat idee wel genegen is lijkt die oproep evenwel in dovemansoren te vallen bij het bestuur van Blauw-Zwart. Voorlopig althans.

Eerder liet CEO Bob Madou al verstaan dat hij vertrouwen heeft in de huidige samenstelling van de selectie. Daar bracht de pijnlijke nederlaag op de Bosuil geen verandering in: ondanks het gebrek aan efficiëntie voorin blijkt de landskampioen bijvoorbeeld niet meer op zoek naar nog een concurrent voor Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant.

LEES OOK: 'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Durdov opvolger Skov Olsen?

Op de flanken zal Hayen het dan weer moeten doen met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras, met eventueel Jutglà, Hugo Vetlesen en de jonge Shandre Campbell als alternatieven. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen had hij nochtans graag een winger verwelkomd, al kan de coach wel begrip opbrengen voor zijn bazen hun standpunt.

Alleen indien alle vakjes op de vacatures konden worden afgevinkt was Club bereid om nog in de buidel te tasten voor een direct inzetbare versterking, die dan liefst tevens op de langere termijn nog een financiële meerwaarde kon opleveren. Zowel qua leeftijd als prijskaartje leek Bruno Durdov alleszins te voldoen aan het gewenste profiel in Westkapelle.

Club wacht tot zomermercato

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri ondernam Club dan ook wel degelijk een poging om de 17-jarige Kroaat weg te plukken uit zijn thuisland, waar hij al goed was voor drie goals in 22 optredens voor Hajduk Split en als een absoluut toptalent wordt beschouwd. Na harde onderhandelingen kwamen Dévy Rigaux en co evenwel van een kale reis thuis.

Nochtans hadden zij een vijftal miljoen veil voor Durdov, die dan maar op de shortlist voor volgende zomer werd gezet. Benieuwd of de naar verluidt buitensporige eisen van de linkspoot zijn zaakwaarnemer dan geen struikelblok meer vormen, maar in de tussentijd zit het transferhuiswerk er ook volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws alvast op.

Huiswerk in januari afgerond

Volgens beide kranten hoeven we op uitgaand vlak evenmin nog verkeer te verwachten in Jan Breydel, waar enkel Vince Osuji neerstreek en fikse inspanningen werden geleverd om goudhaantjes zoals Joel Ordonez, Ardon Jashari en Raphael Onyedika aan boord te houden. Behoudens een verrassing zou het er nu ook de rest van de dag windstil blijven.

Club komt verzwakt uit de wintermercato

Meest recent

Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

27
27
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

39
39
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

131
131
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

43
43
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

111
111
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

47
47
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

60
60
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

150
150
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

86
86
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

172
172
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

372
372
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

319
319
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

241
241
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

111
111
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

335
335
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

89
89
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

318
318
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

605
605
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

621
621
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

675
675
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

144
144
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

205
205

Meer sportnieuws