'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

door
'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

Na de karrenvracht aan gemiste kansen tegen Antwerp schreeuwt de achterban van Club Brugge om in het slot van de wintermercato toch nog snel wat extra aanvallend geweld in huis te halen. Hoewel ook Nicky Hayen dat idee wel genegen is lijkt die oproep evenwel in dovemansoren te vallen bij het bestuur van Blauw-Zwart. Voorlopig althans.

Eerder liet CEO Bob Madou al verstaan dat hij vertrouwen heeft in de huidige samenstelling van de selectie. Daar bracht de pijnlijke nederlaag op de Bosuil geen verandering in: ondanks het gebrek aan efficiëntie voorin blijkt de landskampioen bijvoorbeeld niet meer op zoek naar nog een concurrent voor Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant.

LEES OOK: Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

Durdov opvolger Skov Olsen?

Op de flanken zal Hayen het dan weer moeten doen met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras, met eventueel Jutglà, Hugo Vetlesen en de jonge Shandre Campbell als alternatieven. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen had hij nochtans graag een winger verwelkomd, al kan de coach wel begrip opbrengen voor zijn bazen hun standpunt.

Alleen indien alle vakjes op de vacatures konden worden afgevinkt was Club bereid om nog in de buidel te tasten voor een direct inzetbare versterking, die dan liefst tevens op de langere termijn nog een financiële meerwaarde kon opleveren. Zowel qua leeftijd als prijskaartje leek Bruno Durdov alleszins te voldoen aan het gewenste profiel in Westkapelle.

Club wacht tot zomermercato

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri ondernam Club dan ook wel degelijk een poging om de 17-jarige Kroaat weg te plukken uit zijn thuisland, waar hij al goed was voor drie goals in 22 optredens voor Hajduk Split en als een absoluut toptalent wordt beschouwd. Na harde onderhandelingen kwamen Dévy Rigaux en co evenwel van een kale reis thuis.

Nochtans hadden zij een vijftal miljoen veil voor Durdov, die dan maar op de shortlist voor volgende zomer werd gezet. Benieuwd of de naar verluidt buitensporige eisen van de linkspoot zijn zaakwaarnemer dan geen struikelblok meer vormen, maar in de tussentijd zit het transferhuiswerk er ook volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws alvast op.

Huiswerk in januari afgerond

Volgens beide kranten hoeven we op uitgaand vlak evenmin nog verkeer te verwachten in Jan Breydel, waar enkel Vince Osuji neerstreek en fikse inspanningen werden geleverd om goudhaantjes zoals Joel Ordonez, Ardon Jashari en Raphael Onyedika aan boord te houden. Behoudens een verrassing zou het er nu ook de rest van de dag windstil blijven.

Club komt verzwakt uit de wintermercato

Meest recent

Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

25
25
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

17
17
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

17
17
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

23
23
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

75
75
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

177
177
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

82
82
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

130
130
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

97
97
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

81
81
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

194
194
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

70
70
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

44
44
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

158
158
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

146
146
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

101
101
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

158
158
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

301
301
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

279
279
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

72
72
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

126
126
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

234
234
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

151
151

Meer sportnieuws