'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

872 stemmen
'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

Na de karrenvracht aan gemiste kansen tegen Antwerp schreeuwt de achterban van Club Brugge om in het slot van de wintermercato toch nog snel wat extra aanvallend geweld in huis te halen. Hoewel ook Nicky Hayen dat idee wel genegen is lijkt die oproep evenwel in dovemansoren te vallen bij het bestuur van Blauw-Zwart. Voorlopig althans.

Eerder liet CEO Bob Madou al verstaan dat hij vertrouwen heeft in de huidige samenstelling van de selectie. Daar bracht de pijnlijke nederlaag op de Bosuil geen verandering in: ondanks het gebrek aan efficiëntie voorin blijkt de landskampioen bijvoorbeeld niet meer op zoek naar nog een concurrent voor Gustaf Nilsson, Ferran Jutglà en Romeo Vermant.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Durdov opvolger Skov Olsen?

Op de flanken zal Hayen het dan weer moeten doen met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras, met eventueel Jutglà, Hugo Vetlesen en de jonge Shandre Campbell als alternatieven. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen had hij nochtans graag een winger verwelkomd, al kan de coach wel begrip opbrengen voor zijn bazen hun standpunt.

Alleen indien alle vakjes op de vacatures konden worden afgevinkt was Club bereid om nog in de buidel te tasten voor een direct inzetbare versterking, die dan liefst tevens op de langere termijn nog een financiële meerwaarde kon opleveren. Zowel qua leeftijd als prijskaartje leek Bruno Durdov alleszins te voldoen aan het gewenste profiel in Westkapelle.

Club wacht tot zomermercato

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri ondernam Club dan ook wel degelijk een poging om de 17-jarige Kroaat weg te plukken uit zijn thuisland, waar hij al goed was voor drie goals in 22 optredens voor Hajduk Split en als een absoluut toptalent wordt beschouwd. Na harde onderhandelingen kwamen Dévy Rigaux en co evenwel van een kale reis thuis.

Nochtans hadden zij een vijftal miljoen veil voor Durdov, die dan maar op de shortlist voor volgende zomer werd gezet. Benieuwd of de naar verluidt buitensporige eisen van de linkspoot zijn zaakwaarnemer dan geen struikelblok meer vormen, maar in de tussentijd zit het transferhuiswerk er ook volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws alvast op.

Huiswerk in januari afgerond

Volgens beide kranten hoeven we op uitgaand vlak evenmin nog verkeer te verwachten in Jan Breydel, waar enkel Vince Osuji neerstreek en fikse inspanningen werden geleverd om goudhaantjes zoals Joel Ordonez, Ardon Jashari en Raphael Onyedika aan boord te houden. Behoudens een verrassing zou het er nu ook de rest van de dag windstil blijven.

Club komt verzwakt uit de wintermercato

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

36
36
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

89
89
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

46
46
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

84
84
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

248
248
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

56
56
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

645
645
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

139
139
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

122
122
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

471
471
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

516
516

Meer sportnieuws