'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

1036 stemmen
'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

Het is een stille wintermercato geweest bij Club Brugge en daar lijkt op Deadline Day geen verandering in te komen. Met de jonge verdediger Vince Osuji streek er één aanwinst neer en daar lijkt het ook bij te zullen blijven.

Nochtans leek Club de voorbije weken wel nog op zoek naar een bijkomende versterking. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen naar Wolfsburg leek een extra flankaanvaller wel nog welkom, maar uiteindelijk lijkt die er toch niet te komen.

LEES OOK: 'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club haalt geen vervanger voor Skov Olsen

Club wil immers niet kopen om te kopen en slaat alleen toe als het écht helemaal overtuigd is van een profiel. Maar zo'n profiel werd deze winter klaarblijkelijk niet gevonden, waardoor Nicky Hayen de komende maanden verder moet met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras als flankspelers.

Dat lijkt toch wat weinig om op drie fronten mee te strijden en dus zal Hayen in sommige wedstrijden misschien wel moeten gaan puzzelen. Het Laatste Nieuws oppert dat hij weleens zou kunnen teruggrijpen naar Jutgla of Vetlesen op de rechterflank. Maar mogelijk komt er ook een optie uit Club NXT.

Campbell krijgt kans bij A-kern

Shandre Campbell zou weleens snel in beeld kunnen komen. "De CEO van Club Brugge heeft me gebeld om me te vertellen dat Shandre naar de A-kern doorgeschoven is", verkondigt Stan Matthews, de CEO van zijn oude club SuperSport United, in de Zuid-Afrikaanse pers. "Hij traint voortaan vast met het eerste elftal."

Club plukte de 19-jarige Campbell in de zomer voor 800.000 euro weg bij SuperSport en in zijn eerste halfjaar maakte de winger meteen indruk. Hij was in 1B immers al goed voor zes goals en een assist in dertien wedstrijden. Hij mag zich nu op training dus ook bewijzen aan Hayen en wie weet kan hij zich opwerpen tot de opvolger van Skov Olsen.

Moet hij de komende maanden zijn kans krijgen bij Club?

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

15
15
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

15
15
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

27
27
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

150
150
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

476
476
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

63
63
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

419
419
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

188
188
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

505
505
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

474
474
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

472
472
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

345
345
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

181
181
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

570
570
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

259
259
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

982
982
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

320
320
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

644
644
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

463
463
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

731
731
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

294
294

Meer sportnieuws