'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

1036 stemmen
'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

Het is een stille wintermercato geweest bij Club Brugge en daar lijkt op Deadline Day geen verandering in te komen. Met de jonge verdediger Vince Osuji streek er één aanwinst neer en daar lijkt het ook bij te zullen blijven.

Nochtans leek Club de voorbije weken wel nog op zoek naar een bijkomende versterking. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen naar Wolfsburg leek een extra flankaanvaller wel nog welkom, maar uiteindelijk lijkt die er toch niet te komen.

LEES OOK: Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Club haalt geen vervanger voor Skov Olsen

Club wil immers niet kopen om te kopen en slaat alleen toe als het écht helemaal overtuigd is van een profiel. Maar zo'n profiel werd deze winter klaarblijkelijk niet gevonden, waardoor Nicky Hayen de komende maanden verder moet met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras als flankspelers.

Dat lijkt toch wat weinig om op drie fronten mee te strijden en dus zal Hayen in sommige wedstrijden misschien wel moeten gaan puzzelen. Het Laatste Nieuws oppert dat hij weleens zou kunnen teruggrijpen naar Jutgla of Vetlesen op de rechterflank. Maar mogelijk komt er ook een optie uit Club NXT.

Campbell krijgt kans bij A-kern

Shandre Campbell zou weleens snel in beeld kunnen komen. "De CEO van Club Brugge heeft me gebeld om me te vertellen dat Shandre naar de A-kern doorgeschoven is", verkondigt Stan Matthews, de CEO van zijn oude club SuperSport United, in de Zuid-Afrikaanse pers. "Hij traint voortaan vast met het eerste elftal."

Club plukte de 19-jarige Campbell in de zomer voor 800.000 euro weg bij SuperSport en in zijn eerste halfjaar maakte de winger meteen indruk. Hij was in 1B immers al goed voor zes goals en een assist in dertien wedstrijden. Hij mag zich nu op training dus ook bewijzen aan Hayen en wie weet kan hij zich opwerpen tot de opvolger van Skov Olsen.

Moet hij de komende maanden zijn kans krijgen bij Club?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

57
57
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

49
49
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

66
66
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

16
16
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

40
40
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

146
146
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

36
36
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

169
169
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

75
75
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

324
324
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

328
328
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

138
138
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

180
180
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

353
353
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

46
46
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

185
185
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

110
110
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

408
408
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

396
396
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

624
624
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

729
729
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

290
290
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

443
443
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

254
254
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

304
304

Meer sportnieuws