'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

door
'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

Het is een stille wintermercato geweest bij Club Brugge en daar lijkt op Deadline Day geen verandering in te komen. Met de jonge verdediger Vince Osuji streek er één aanwinst neer en daar lijkt het ook bij te zullen blijven.

Nochtans leek Club de voorbije weken wel nog op zoek naar een bijkomende versterking. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen naar Wolfsburg leek een extra flankaanvaller wel nog welkom, maar uiteindelijk lijkt die er toch niet te komen.

LEES OOK: Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club haalt geen vervanger voor Skov Olsen

Club wil immers niet kopen om te kopen en slaat alleen toe als het écht helemaal overtuigd is van een profiel. Maar zo'n profiel werd deze winter klaarblijkelijk niet gevonden, waardoor Nicky Hayen de komende maanden verder moet met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras als flankspelers.

Dat lijkt toch wat weinig om op drie fronten mee te strijden en dus zal Hayen in sommige wedstrijden misschien wel moeten gaan puzzelen. Het Laatste Nieuws oppert dat hij weleens zou kunnen teruggrijpen naar Jutgla of Vetlesen op de rechterflank. Maar mogelijk komt er ook een optie uit Club NXT.

Campbell krijgt kans bij A-kern

Shandre Campbell zou weleens snel in beeld kunnen komen. "De CEO van Club Brugge heeft me gebeld om me te vertellen dat Shandre naar de A-kern doorgeschoven is", verkondigt Stan Matthews, de CEO van zijn oude club SuperSport United, in de Zuid-Afrikaanse pers. "Hij traint voortaan vast met het eerste elftal."

Club plukte de 19-jarige Campbell in de zomer voor 800.000 euro weg bij SuperSport en in zijn eerste halfjaar maakte de winger meteen indruk. Hij was in 1B immers al goed voor zes goals en een assist in dertien wedstrijden. Hij mag zich nu op training dus ook bewijzen aan Hayen en wie weet kan hij zich opwerpen tot de opvolger van Skov Olsen.

Moet hij de komende maanden zijn kans krijgen bij Club?

Meest recent

Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

25
25
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

73
73
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

48
48
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

135
135
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

123
123
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

152
152
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

234
234
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

220
220
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

236
236
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

136
136
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

115
115
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

188
188
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

553
553
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

278
278
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

106
106
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

93
93
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

270
270
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

440
440
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

330
330
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

236
236
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

396
396
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1105
1105
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

219
219

Meer sportnieuws