'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

door
'Club Brugge vindt opvolger Skov Olsen in eigen rangen'

Het is een stille wintermercato geweest bij Club Brugge en daar lijkt op Deadline Day geen verandering in te komen. Met de jonge verdediger Vince Osuji streek er één aanwinst neer en daar lijkt het ook bij te zullen blijven.

Nochtans leek Club de voorbije weken wel nog op zoek naar een bijkomende versterking. Na het vertrek van Andreas Skov Olsen naar Wolfsburg leek een extra flankaanvaller wel nog welkom, maar uiteindelijk lijkt die er toch niet te komen.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club haalt geen vervanger voor Skov Olsen

Club wil immers niet kopen om te kopen en slaat alleen toe als het écht helemaal overtuigd is van een profiel. Maar zo'n profiel werd deze winter klaarblijkelijk niet gevonden, waardoor Nicky Hayen de komende maanden verder moet met Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en Michal Skoras als flankspelers.

Dat lijkt toch wat weinig om op drie fronten mee te strijden en dus zal Hayen in sommige wedstrijden misschien wel moeten gaan puzzelen. Het Laatste Nieuws oppert dat hij weleens zou kunnen teruggrijpen naar Jutgla of Vetlesen op de rechterflank. Maar mogelijk komt er ook een optie uit Club NXT.

Campbell krijgt kans bij A-kern

Shandre Campbell zou weleens snel in beeld kunnen komen. "De CEO van Club Brugge heeft me gebeld om me te vertellen dat Shandre naar de A-kern doorgeschoven is", verkondigt Stan Matthews, de CEO van zijn oude club SuperSport United, in de Zuid-Afrikaanse pers. "Hij traint voortaan vast met het eerste elftal."

Club plukte de 19-jarige Campbell in de zomer voor 800.000 euro weg bij SuperSport en in zijn eerste halfjaar maakte de winger meteen indruk. Hij was in 1B immers al goed voor zes goals en een assist in dertien wedstrijden. Hij mag zich nu op training dus ook bewijzen aan Hayen en wie weet kan hij zich opwerpen tot de opvolger van Skov Olsen.

Moet hij de komende maanden zijn kans krijgen bij Club?

Meest recent

DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

8
8
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

217
217
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

192
192
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

28
28
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

78
78
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

154
154
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

201
201
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

166
166
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

159
159
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

20
20
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

62
62
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

484
484
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

9
9
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

386
386
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

94
94
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

105
105
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

849
849
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

321
321
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

42
42
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

130
130
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

159
159
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

125
125
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1387
1387
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

303
303

Meer sportnieuws