TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne hakt knoop door, JPL-bom van 15 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne hakt knoop door, JPL-bom van 15 miljoen'

De winterse transfercarrousel draait inmiddels op volle toeren. Ploegen in binnen- en buitenland zijn volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. En ondertussen wordt ook weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Verrassing bij Club Brugge: "Transfer is niet aan de orde"

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge zijn ze deze winter in principe niet meer van plan om transfers te doen. Dat liet CEO Bob Madou weten. Blauw-Zwart wil deze maand de kern bijeenhouden om dit seizoen op drie fronten te kunnen blijven meestrijden.

Er zal nochtans wel nog aan enkele sterkhouders getrokken worden. Zo wordt er geopper dat er nog Engelse aanbiedingen voor Christos Tzolis zouden kunnen komen in de volgende dagen. Crystal Palace, Wolverhampton en vooral Everton zouden concreet geïnteresseerd zijn.

In de zomer zal dat uiteraard anders zijn en dan neemt Club misschien wel afscheid van een flopaankoop. Michal Skoras kan dit seizoen weer niet overtuigen en velen vermoeden dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij Club. De Pool kostte anderhalf jaar geleden 6 miljoen euro.

Wie deze winter mogelijk wel nog een transferbom laat noteren, is OH Leuven. Daar is een vertrek van Ezechiel Banzuzi niet uitgesloten. Ook OGC Nice zou zich nu mengen in de strijd om de talentvolle middenvelder, voor wie OHL 15 miljoen euro hoopt te vangen.

Bij KRC Genk lijkt het de komende dagen dan weer stil te zullen blijven. De leider heeft zijn huiswerk af en de kans lijkt ook alsmaar kleiner dat Carlos Cuesta nog zal vertrekken. Er was even sprake van Mexicaanse interesse voor de verdediger.

Anderlecht lijkt dan weer de komende dagen nog afscheid te zullen nemen van Francis Amuzu. Er lijkt een verrassende transfer in de maak voor de winger, die zou kunnen rekenen op interesse van Mallorca, Napoli en Gremio. Amuzu zelf zou hopen op de Italiaanse kampioen, maar daar is hij lang niet de eerste keuze. Daardoor lijkt een overstap naar Brazilië op dit moment het meest waarschijnlijk. Anderlecht zou maximaal 2 miljoen euro gaan vangen.

Aan inkomende zijde lijkt Olivier Renard de komende dagen nog vooral jonge talenten te halen. Met Ange Martial Tia zou er nog een Malinees op komst kunnen zijn, terwijl ook de 18-jarige spits Mihajlo Cvetkovic (Cukaricki) genoemd wordt. De Serviër geniet wel veel buitenlandse interesse en dreigt een dure vogel te worden.

Antwerp haalde met Yannick Thoelen (KV Mechelen) nog een nieuwe reservedoelman binnen, maar er zou nog versterking op komst zijn op de Bosuil. Ook een flankaanvaller en een spits zouden nog op het lijstje van Marc Overmars staan. De komst van middenvelder Mauricio Benitez (Boca Juniors) laat dan weer op zich wachten en lijkt zo alsmaar twijfelachtiger.

Bij AA Gent blijft de zoektocht naar offensieve versterking ook verdergaan. De naam van Rwan Cruz lijkt wel alvast definitief geschrapt te mogen worden. De Braziliaan van Ludogorets lijkt op weg naar zijn thuisland, waar Botafogo dicht bij zijn komst zou staan.

Buitenland

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over waar de toekomst van Kevin De Bruyne zou kunnen liggen. De Rode Duivel zou nu echter toch beslist hebben dat hij wil bijtekenen bij Manchester City. De onderhandelingen zijn nog niet opgestart, maar lijken slechts een formaliteit te zullen worden.

🔥 Wat iedereen nu leest

Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'

Zal Club erin slagen zijn kern bijeen te houden?

Meest recent

'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

11
11
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

100
100
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

49
49
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

154
154
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

186
186
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

163
163
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

119
119
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

87
87
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1154
1154
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

66
66
Wilmots grijpt opportuniteit: Standard heeft wéér beet

Standard Luik is met Marc Wilmots en Mircea Rednic een nieuwe weg ingeslagen. De Rouches hopen snel ...

157
157
'Renard stunt met constructie: details nieuwe toptransfer'

Anderlecht is nog druk in de weer op de zomermercato. Paars-Wit kan duidelijk nog versterkingen ...

494
494
De Mil slaat keihard terug na pijnlijke Charleroi-zeperd

Sporting Charleroi was afgelopen seizoen euforisch na de onverwachte overwinning op de Bosuil. De ...

102
102
Ivan Leko onthult gigantische domper bij KAA Gent

KAA Gent is niet goed aan het seizoen begonnen, maar Ivan Leko panikeerde vooralsnog niet. Met ...

346
346
Format-oorlog niet voorbij: verzet schiet meteen in actie

Het format in de Jupiler Pro League en de Challenger Pro League blijft voortduren. De kleinere clubs ...

220
220
Zweden maken Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht heeft donderdagavond gezichtsverlies geleden op het Europese toneel. De Brusselaars ...

385
385
'Jashari-climax op komst: Milan belegt ultieme meeting'

Club Brugge leeft momenteel toe naar de start van de Europese campagne tegen RB Salzburg, maar zal ...

1468
1468
Fink bevestigt Genk-transfer: "Geen gekke dingen doen"

KRC Genk speelde vorige week een sterke partij, maar verloor uiteindelijk wel op het veld van Club ...

413
413
'Anderlecht grijpt in na fiasco: huurdeal in Premier League'

RSC Anderlecht heeft donderdag een mokerslag van formaat geïncasseerd en sneuvelde in de ...

578
578
Vincent Kompany en Bayern in diepe rouw gedompeld

Terwijl Vincent Kompany zijn team begint klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, hangt er een ...

75
75
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'

Komende zondag werkt SSC Napoli zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af, het Franse Stade ...

1080
1080
Nog méér miljoenen? 'Grootmacht schudt Ordoñez-soap door mekaar'

Club Brugge zal vrijdagavond op het veld van KV Mechelen geen beroep kunnen doen op Joel ...

540
540
'Cercle grijpt in: transferprioriteit bekend'

Cercle Brugge kende vorig seizoen een zeer lastig jaar en wist maar op het nippertje degradatie af ...

310
310
BMA velt definitief oordeel over nieuw competitieformat

In februari stemde de Pro League voor een nieuwe competitiehervorming. Daarbij worden de play-offs ...

533
533
Tresoldi doet Club Brugge straffe belofte

Club Brugge is het seizoen goed begonnen met zeges tegen Union en Genk, maar op zijn sterkst staat ...

761
761

Meer sportnieuws