Kompany reageert verrassend op harde woorden Kimmich

door
Kompany reageert verrassend op harde woorden Kimmich

Bayern München kreeg in de Champions League een verrassende pandoering van Feyenoord. In de Kuip werd het 3-0 voor de Nederlandse club. Na afloop was sterspeler Joshua Kimmich ongezien hard voor Der Rekordmeister.

“We zijn momenteel geen topclub in Europa”, klonk het hard. Kompany doet er nochtans alles aan om zo dominant mogelijk voetbal op de mat te brengen. Dat is ook zo het geval in de Bundesliga, maar in de Champions League zijn de resultaten wisselvallig.

LEES OOK: Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Kompany reageert duidelijk 

De Belgische oefenmeester reageerde kalm op de harde woorden van Kimmich en was verrassend genoeg blij met de uithaal van zijn pion. "Want we hebben ook al zeven wedstrijden op rij gewonnen en geen tegendoelpunten gekregen - dat hebben we dan weer heel goed gedaan. In deze situatie ben ik iemand die eerder rustig blijft, ook na een nederlaag. Maar natuurlijk moet er gepraat worden over de dingen die beter moeten. Dat is zelfs heel belangrijk, opdat ze ook effectief verbeteren."

De kalender zit overvol en Bayern heeft aldus kansen om de resultaten op te trekken. In de Champions League is het echter van moeten. Kompany hoopt dat zijn manschappen zullen antwoorden op het veld. "Daarvoor moet je weliswaar hard werken en dat is soms ook even zoeken. Hopelijk volgt ons antwoord op het veld - dat is het allerbelangrijkste. Ook al volgen de matchen zich nu in sneltempo op”, citeert Het Laatste Nieuws het Anderlecht-icoon.

Autoritair in Bundesliga

In de Bundesliga staat Kompany autoritair aan de leiding met 45 punten uit achttien wedstrijden. Komende speeldag wacht Freiburg, de achtste uit de stand. In de Champions League staat Bayern pas op een vijftiende plek met twaalf punten uit zeven wedstrijden. Het kreeg dit seizoen al een pak slaag van FC Barcelona en afgelopen speeldag aldus ook van Feyenoord.

Bayern München is momenteel géén topclub in Europa...

Meest recent

Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

18
18
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

28
28
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

57
57
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

143
143
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

328
328
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

90
90
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

69
69
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

154
154
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

92
92
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

71
71
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

125
125
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

233
233
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

68
68
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

171
171
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

55
55
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

312
312
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

150
150
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

137
137
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

70
70
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

136
136
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

51
51
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

481
481

Meer sportnieuws