Fink eerlijk: "Hij heeft nog tijd nodig"

door
Fink eerlijk:

KRC Genk speelt dit weekend op het veld van KVC Westerlo. De Limburgers willen ook daar de drie punten meegraaien. Trainer Thorsten Fink blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de Kemphanen. Gaat Fink weer roteren?

Vorige week stelde hij meer dan een halve andere ploeg op tegen KV Mechelen. De coach geeft aan dat hij daar een goede reden voor heeft. “Vorige week wijzigde ik zes spelers ten opzichte van de wedstrijd ervoor. We hebben veel kwaliteiten en dat is waarom ik het doe. Ik heb geen A- of B-ploeg. Soms is er gewoon vers bloed nodig,” vertelde hij.

LEES OOK: 'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Penders nummer één

"Ik vertrouw elke speler 100 procent. Ritme is belangrijk, en ik ben blij dat iedereen zijn kansen grijpt. Dit seizoen zullen we nog veel jongens nodig hebben. Elke speler moet klaar zijn om aan een wedstrijd te kunnen starten."

De trainer hintte ook op nieuwe wijzigingen voor de wedstrijd tegen Westerlo. “In doel verandert er niets. Mike Penders heeft mijn volle vertrouwen en doet het uitstekend. Medina heeft nog wat tijd nodig, maar mogelijk komt hij bij de selectie. Enkel Yira Sor zal zeker niet spelen door zijn blessure, al verloopt zijn revalidatie goed."

Westerlo niet onderschatten

Westerlo is al maanden bijzonder pover bezig en is een degradatiekandidaat. Timmy Simons haalt te weinig punten met dié kern. Fink onderschat Westerlo zeker niet. “We moeten 100 procent gefocust zijn. Hun fysieke data zijn uitstekend, en ze zijn gevaarlijk in de omschakeling. Westerlo heeft de punten hard nodig en zal scherp aan de aftrap verschijnen. Ze staan lager in de rangschikking dan ze verdienen”, klinkt het bij Fink.

“In de heenwedstrijd hebben ze het ons ook al moeilijk gemaakt. Ze brengen vaak goed voetbal, zeker thuis. Maar KRC Genk trekt naar Westerlo voor niets minder dan drie punten. Wij moeten uitgaan van onze eigen sterkte. Als wij scherp zijn en ons spel spelen, kunnen we het elke tegenstander in België heel moeilijk maken. En dat gaan we in Westerlo opnieuw proberen te doen.”

Gaat Genk winnen van Westerlo?

Meest recent

‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

58
58
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

87
87
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

44
44
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

62
62
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

123
123
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

30
30
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

31
31
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

363
363
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

148
148
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

193
193
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

173
173
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

512
512
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

246
246
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

165
165
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

79
79
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

156
156
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

220
220
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

471
471
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

327
327
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

129
129
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

201
201
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

715
715
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

378
378
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

535
535

Meer sportnieuws