Niet enkel spelers Club op CL-niveau: "Opdracht van Hayen"

door
Niet enkel spelers Club op CL-niveau:

Club Brugge blijft de Belgische eer hoog houden in de vernieuwde Champions League. Dinsdagavond slaagde Blauw-Zwart er ook in om Juventus in bedwang te houden. Al kregen de toeschouwers in het Jan Breydel-stadion niet bepaald een hoogstaande match te zien.

De Bruggelingen hadden eerder deze campagne al de scalp van Aston Villa en Sporting CP veroverd op eigen veld. Een zege tegen Juventus zou niet misstaan in dat lijstje. Maar zover kwam het uiteindelijk niet. De Belgisch kampioen moest vrede nemen met een puntje na een 0-0-gelijkspel.

LEES OOK: "Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

Onaantrekkelijk duel

Op zich zeker geen slecht resultaat en het veroverde punt kan wel eens doorslaggevend worden om de volgende ronde te halen. Een aantrekkelijke wedstrijd werd het evenwel niet. Aan spanning geen gebrek, maar doelrijpe kansen of technisch hoogstaand spel was het ver zoeken.

Zeker in de eerste helft toonden beide ploegen amper intentie om voor de zege te gaan. Na de pauze was er gelukkig ietwat beterschap, al bleef de neutrale toeschouwer toch grotendeels op zijn honger zitten. "De spektakelwaarde lag dicht bij het vriespunt", concludeert radiocommentator Tom Boudeweel bij Sporza.

Tactisch meesterwerkje

Anderzijds kwam Club nooit in echt grote problemen. Het wist perfect hoe Juventus voor de dag zou komen en speelde daar goed op in. Indien het aan honderd procent had afgewerkt, zat er misschien wel een overwinning in. Achteraf werden coach Nicky Hayen en zijn staff dan ook bejubeld door Hans Vanken.

Ook Boudeweel zag hoe het tactische plannetje perfect klopte. "Hayen had zijn spelers duidelijk de opdracht gegeven dat ze niet in de val mochten trappen. Want dat is het spel van Juventus: eindeloos tikken en hopen dat de tegenstander hapt waardoor er ruimte komt. Dat is niet gebeurd. Tactisch heeft Club de discipline opgebracht en heeft het alles uitgevoerd wat de staf gevraagd had."

Hayen is momenteel de beste trainer in de JPL ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

25
25
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

124
124
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

175
175
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

562
562
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

243
243
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

197
197
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

100
100
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

63
63
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

724
724
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

328
328
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws